Cześć i czołem. Mamy już pięciu ćwierćfinalistów mundialu w Brazylii, czas na szóstego. Wyłoni go starcie Niemiec z Algierią.

Akt. 01/07/2014, 00:34 GMT+2

120'
Niesposób policzyć ile razy Algierczycy posyłali piłkę ze skrzydeł w jedenastkę. Wreszcie im to wyszło. Podanie z lewej strony zamknął rezerwowy Djabou i umieścił futbolówkę w sieci.
120'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Algieria zmniejszyła rozmiary porażki! 2:1 dla Niemiec, ale sędzia doliczył 2 minuty.
119'
Niemiecką tiki takę zagrali w polu karnym rywali zawodnicy Loewa. Algierscy obrońcy blokowali strzały w jedenastce, ale w końcu Oezil wpakował ją do siatki.
119'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Niemcy prowadzą 2:0
118'
Niemcy uspokajali grę, aby w pewnym momencie ją przyśpieszyć...
117'
Slimani otrzymał ładną piłkę w kontrze, ale przegrał ze skurczami.
116'
Kramer, potem Khedira, ale drugiego gola dla niemieckiej reprezentacji nie ma.
114'
Algierczycy przegrają chyba z Niemcami, ale przede wszystkim bólem. Coraz trudniej poruszać im się po murawie.
113'
Slimani nie ma już sił, aby opuścić pole karne Niemiec.
112'
Algierczycy wrzucają w jedenastkę, ale nic z tego nie wynika. Pomysł dobry, wykonanie ciut gorsze.
111'
Djabou o długość piłkarskiego buta znalazł się na spalonym, a mogła być fajna kontra Algierczyków.
110'
Schweinsteiger, który zmagał się ze skurczami opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Kramer.
109'
Brahimi zacentrował piłkę w światło bramki. Nikt nie zmienił toru jej lotu, więc Neuer potrafił ją złapać.
108'
Lahm nkiemal ściągnął spodenki Brahimego, za co zobaczył żółtą kartkę, a Algieria będzie miała rzut wolny.
107'
Algierczycy nie mają problemu ze znalezieniem się na 30 - 40 metrze od niemieckiej bramki. Brakuje jednak kluczowego podania.
106'
Wznawiamy zawody.
00:13
Moment ciężkiej pracy sztabu medycznego obu zespołów. Masażyści mają co robić.
105'
Sędzia doliczył minutę, ale przerwał ciut wcześniej.
104'
Algierscy piłkarze mają dobre pozycje na boisku, ale mają problemy z właściwym dograniem piłki.