Najwyższy czas, aby rozpocząć tekstóweczkę z meczu Japonia - Kolumbia w ramach grupy C mistrzostw świata w Brazylii.

Mistrzostwa świata / Faza grupowa
Arena Pantanal / 24.06.2014
1
4

Akt. 24/06/2014, 23:54 GMT+2

23:54
Koniec meczu Kamerun - Japonia 4:1, sędzia gwizdnął także po raz ostatni w starciu WKS - Grecja 1:2.
23:53
Grecja wykorzystuje rzut karny w doliczonym czasie gry i jest w 1/8 finału. NIESAMOWITE
23:52
W drugim spotkaniu Grecja będzie miała rzut karny!
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rodriguez dopełnił formalności, ośmieszając wręcz w jedenastce Yopshidę.
85'
Faryd Mondragon za kilka chwil pobije rekord Rogera Milli i zostanie najstarszym zawodnikiem, który zagra na mundialu. Niezwykle doświadczony bramkarz za kilka chwil zastąpi Ospinę. Mondragon 3 dni temu obchodził swoje 43. urodziny.
83'
Shinji Kagawa dostał precyzyjne podanie w pole karne, ale piłka po jego strzale przeszła obok prawego słupka.
81'
GOOOOOOOOOOOOOOL! Do trzech razy sztuka! James Rodriguez dograł w kontrze do Jacksona Martineza, czyli powtórka z pierwszej akcji.
79'
Statystyka strzałów. Japonia 21. Kolumbia 9.
23:39
Na drugim stadionie nadal 1:1, czyli WKS w tym momencie jest w drugiej rundzie.
77'
Kolumbijczycy na przestrzeni trzech minut wyszli z dwoma kontrami. Obie kończyły się na decydującym podaniu.
75'
Nagatomo uderzył celnie w światło bramki, lecz Ospina nie miał problemów z obroną.
74'
Shinji Kagawa posłał fajne dośrodkowanie z rożnego, ale obrońcy wykazali się czujnością.
23:33
WKS, a konkretnie Bony, doprowadza do wyrównania, czyli Grecja i Kolumbia grają dalej.
71'
Japonia gra ambitnie, ale nie zawsze chcieć to móc. Nawet rezerwowa Kolumbia prezentuje się zdecydowanie lepiej.
69'
Okazaki opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Yoichiro Kakitani.
65'
Atsuto Uchida posyła piłkę delikatnie nad poprzeczką. Teraz Japonia zaczyna przypominąć tę z pierwszej połowy.
63'
Kąśliwy strzał Hondy zatrzymany przez Ospinę! Nadal mamy 2:1 dla Kolumbii.
62'
Fredy Guarin za przewrócenie rywala otrzymał żółtą kartkę. Honda będzie miał czwarty rzut wolny z dogodnej dla siebie pozycji.