Witajcie! Zapraszamy na tekstówkę z meczu grupy B pomiędzy Holandią i Chile. Stawką spotkania jest zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, co w konsekwencji może oznaczać uniknięcie rywalizacji z Brazylią w 1/8 finału mistrzostw świata

Mistrzostwa świata / Faza grupowa
Neo Química Arena / 23.06.2014
2
0

Akt. 23/06/2014, 19:52 GMT+2

19:51
    I KONIEC spotkania! Holendrzy wygrywają z Chile 2:0 po niezbyt porywającym meczu. Bohaterami zostali rezerwowi Oranje, Leroy Fer i Memphis Depay. Dzięki wielkie za śledzenie relacji
    92'
    Świetnie wyprowadził zewnętrzną częścią stopy De Jong do Robbena, ten wypatrzył na dalszym słupku wbiegającego Depaya, a temu pozostało dostawienie stopy
    92'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 MEMPHIS DEPAY
    90'
    3 minuty doliczył sędzia rodem z Gambii
    89'
    Kuyt nie zdążył za Sanchezem. W jego miejsce Terence Kongolo
    87'
    Skórcze łapią Dirka Kuyta. Wydaje się, że menedżer Oranje sięgnie po zmianę. Wcześniej jednak korner dla Chile
    81'
    Zmiana w ekpie Chile. Eduardo Vargas schodzi z murawy, a w jego miejsce wprowadzony Mauricio Pinilla
    80'
    Natychmiast chce odpowiedzieć Chile. Nie można się temu dziwić
    77'
    Czyżby nos trenrski van Gaala? Krótkie rozegranie piłki z rzutu rożnego Robbena, dośrodkowanie, świetnie w powietrze wyszedł Fer, strzał głową piłkarza Norwich City nie do obrony przez Claudio Bravo. To był prawdobnie 1. kontakt z piłką tego zawodnika po wejściu na boisko
    77'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA ORANJE! LEROY FER
    76'
    Poradził sobie Bravo, ale sparował piłkę na rzut rożny
    76'
    Ożywił Holendrów zdobywca bramki z Australią, Memphis Depay... ŚWIETNY STRZAŁ Z DYSTANSU!
    75'
    Druga zmiana u Holendrów. Za Wesleya Sneijdera wszedł Leroy Fer
    75'
    Najpierw przepychanki powstrzymał gwizdkiem sędzia Gassama, a następnie obrońcy Chile wybili piłkę na korner. Wrzutka Robbena, ale strzał Kuyta niecelny
    74'
    Spryt Robbena. Dał się sfauować Medelowi. Znów piłka zostanie ustawiona praktycznie na rogu pola karnego, a przy niej już czeka Sneijder
    19:30
    Daley Blind do tej pory 7 razy faulował. Wiecie co jest w tym ciekawego? Otóż faulował za każdym razem Alexisa Sancheza

70'
    Zmienia także trener Sampaoli, w miejsce Silvy wchodzi Jorge Valvidia
    69'
    Będziemy mieli pierwszą korektę w składzie Holendrów. Louis van Gaal sięga po Depaya Memphisa za Jermaina Lensa
    66'
    Lewa noga Robbena jest bezcenna. Ponownie mijał dwóch, trzech rywali. Potem strzał zza pola karnego i dobrze obronił Claudio Bravo