Lekki obsuw, ale wskakujemy szybko do Rio de Janeiro, w tle Wielki Chrystus, a po murawie biegają Francuzi i Ekwadorczycy

Mistrzostwa świata / Faza grupowa
Maracanã / 25.06.2014
0
0

Akt. 25/06/2014, 23:53 GMT+2

23:53
Dzięki wielkie za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne podczas mundialu! DOBRANOC!
23:53
I KONIEC! Bezbrmkowo na Maracanie. Awansują Francuzi dalej i trafiają na Nigerię w 1/8 finału MŚ!
92'
20 do 10 w strzałach na rzecz, to nie trzeba nawet podawać
92'
Meczową okazję miał Olivier Giroud. Sagna wypatrzył napastnika Arsenalu na 8. metrze, strrzelił i? Prosto w ręce golkipera rywali
90'
Sędzia z WKS doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
90'
Przy interwencji, asekuracji Dominguez doznał jakiegoś urazu. Teraz sztab medyczny udziela mu pomocy
90'
Z ostatniej możliwej zmiany zamierza skorzystać selekcjoner Ekwadoru, Reinaldo Rueda. Na murawę desygnował Caicedo w miejsce Noboi
89'
Paul Pogba czaruje techniką, w miejscu minął rywala i strzelił z 18. metra... minimalnie obok bramki
87'
Szukają tych strzałów typu "rogal". Tym razem po dryblingu spróbował Loic REMY, znów pofrunął Dominguez
86'
Wielki doping dla Ekwadorczyków, krótko jednak rozegrany rzut wolny, od bramki zacznie Lloris
83'
Erazo obejrzał żółtą kartkę za wślizg
83'
Nierozgrzany dobrze Lloris jak na kapitana przystało poradził sobie
83'
CÓŻ ZA OKAZJA dla Ekwadoru! Zszedł ze skrzydła i strzelił bardzo mocno z lewej nogi IBARRA!
82'
Achiler zmienił właśnie strzelca sprzed chwili - Arroyo
81'
Jedna z niewielu okazji od momentu gry w osłabieniu. Dobra kontra, dokładny kros do ARROYO, ale strzał mu nie wyszedł, miał natychmiast pretensję do siebie
80'
Allez Les Bleus niesie się po trybunach Maracany
79'
W miejsce Griezmanna pojawił się Loic Remy
78'
Ewidentnie chce poprawić swój dorobek strzelecki Karim Benzema. Jednocześnie nie ma się co dziwić, bo gra w przewadze powoduje, że napastnik Realu Madryt tak często strzela. Tym razem w ręce
73'
POGBA! Gówka po dośrodkowaniu Sissoko, ale spóźniona reakcja asytenta, gdyż pomocnik Juve był na spalonym
70'
Dośrodkowanie, które posłał w pole karne Bakary Sagna nie stworzyło żadnego zagrożenia, więc musimy poczekać na bardziej interesujące sytuacje