Witajcie ponownie. Przenosimy się szybciutko do Salwadoru, gdzie Belgowie podejmują Stany Zjednoczone

Akt. 02/07/2014, 00:34 GMT+2

00:34
Dobranoc się z Państwem!
00:32
Koniec! Typowani do roli czarnego konia Belgowie wygrywają 2:1 z Amerykanami i meldują się w ćwierćfinale, w którym zagrają z Argentyną
120'
Zabraknie czasu Amerykom choć sędzia doliczył jeszcze minutę
117'
Niesamowicie zaczęli grać po golu Amerykanie, składne akcje jakich brakowało przez całe spotkanie
114'
Broni Courtois w takiej sytuacji
114'
Kolejna szansa dla Amerykanów. Rzut wolny z ponad 30 metrów, piłkę ustawił Bradley, a także Jones.... sprytne rozegranie, przed okazją stanął Dempsey i?!
111'
Eden Hazard schodzi, a zmienia go Nacer Chadli
108'
Ależ było blisko po chwili Jones pomylił się niewiele
107'
Fantastyczne podanie prostopadłe Bradleya do wprowadzonego dopiero Juliana Greena, a ten z powietrza wolejem pokonał Howarda. Jest szansa dla USA, wie o tym Klinsmann który motywuje swych graczy
107'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 GREEN
107'
Juergen Klinsmann wpuszcza w miejsce Bedoyi Julian Green z Bayernu Monachium
105'
Tym razem De Bruyne asystował do Lukaku, a ten strzałem po krótkim słupku pokonał Howarda
105'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 LUKAKU
104'
Mirallas sam na sam z Howardem, nie będę pisał co dalej się stało. Znów obronił
103'
To nie było celowe, ale De Bruyne trafił bardzo mocno piłką w twarz Jermaine'a Jonesa
101'
Lukaku chce się pokazać i zapewnić sobie udział w meczu ćwierćfinałowym... poszedł na lewą nogę, ale znów dobrze broni Howard
97'
Romelu Lukaku znów w natarciu, na posterunku Howard
93'
Przedarł się na prawym skrzydle Lukaku, podał w środek pola karnego do De Bruyne, a ten najpierw minął 2 piłkarzy USA, następnie strzelił w nieobstawione miejsce w bramce
93'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 BELGIA, DE BRUYNE
23:57
Zmianę przeprowadza Marc Wilmots. W miejsce doskonale prezentującego się Divocka Origiego wszedł Romelu Lukaku