Hej, hej.... nie, nie, nie tu nie Enbiej, tylko brazylijski mundial, a przed nami kolejny mecz 1/8 finału pomiędzy Argentyną i Szwajcarią

Mistrzostwa świata / 1/8 finału
Neo Química Arena / 01.07.2014

Akt. 01/07/2014, 20:35 GMT+2

20:35
Dzięki wielkie za śledzenie tekstówki i zapraszamy na kolejne!
124'
SHAQIRI wprost w mur i Argentyna po golu Angela Di Marii zapewniła sobie awans do ćwierćfinału
124'
To jest PIŁKA MECZOWA. Czas minął, do bramki 17 metrów i sam poszkodowany ustawił futbolówkę
123'
Faulowany przed polem karnym Shaqiri i żółta kartka dla Garaya
123'
Pusta bramka, Di Maria strzelał do niej, ale piłka minęla bramkę pozostawioną bez opieki
121'
W polu karnym Argentyńczyków także Diego Benaglio... Znakomita okazja i z 3. metra strzelał głową DZEMAILI i trafił w słupek
120'
3 minuty doliczył szwedzki sędzia
120'
Żółta kartka dla Di Marii
120'
To dopiero 10. bramka Angela Di Marii w reprezentacji, ale jakże ważna. W samej końcówce 2. części dogrywki wykorzystują błąd Szwajcarów piłkarze Sabelli, zobaczmy, czy jeszcze coś może się dziś wydarzyć?
118'
Wielka radość kibiców Argentyny. Strata piłki podanie do Messiego, który rozrzucił i wystawił Angelowi Di Marii, a ten strzałem po dalszym słupku strzelił gola
118'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DI MARIA I ARGENTYNA PROWADZI!
116'
Nie można mówić, że żadne bramki już nie padną. Wczoraj gol Abdelmoumene Djabou był najpóźniej strzelonym w historii 120 minuta i 51 sekunda
113'
Zmienia także Hitzfeld. W miejsce Mehmediego wchodzi gracz Napoli Blerim Dzemaili
112'
Wziął na siebie ciężar gry Di Maria, to już 26. strzał na bramkę Szwajcarów, tylko rzut rożny
109'
Znów parada Diego Benaglio
109'
Zdecydował się na mocny STRZAŁ Angel Di Maria!
107'
Ostatni raz, gdy Argentyna zdobyła gola w 2. części dogrywki to w mistrzostwach świata 1978 r. Ricardo Daniel Bertoni (115')