Rosja czy Algieria - to ostatnia zagadka dotycząca awansu do 1/8 piłkarskich mistrzostw świata. Zostanie ona rozwiązana w bezpośrednim starciu tych zespołów, które rozpocznie się o godzinie 22:00 na stadionie w Kurytybie. Na tekstówkę z tego spotkania zaprasza Stinger.

Mistrzostwa świata / Faza grupowa
Ligga Arena / 26.06.2014

Akt. 26/06/2014, 23:52 GMT+2

23:52
Za uwagę dziękuje Stinger i zapraszam na rozpoczynające się w sobotę mecze 1/8 mundialu. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU!!!! Algieria remisuje 1:1 z Rosją i awansuje do najlepszej szesnastki zespołów na brazylijskim mundialu.
90
I teraz kolejny.
90
Algieria coraz bliżej, Lisom Pustyni udało się wywalczyć faul w środku boiska.
90
Akcja Rosjan przerwana 40 metrów od bramki M'Bolhiego.
90
Żółta kartka dla...jednego z rezerwowych piłkarzy Algierii.
90
Czekamy na informację o ile sędzia przedluży drugą połowę.
90
Ostatnia zmiana w zespole Algierii - wyjątkowo wolno schodzi z boiska Slimani, a zastąpił go El Arabii Soudani.
90
Oddał strzał Kozłow, ale wcześniej sędzia odgwizał faul Rosjanina w polu karnym.
90
Rzut rożny dla Rosjan. Może teraz...?
90
Rozpoczęła się 90. minuta spotkania.
88
I co? I tradycyjnie beznadziejne dośrodkowanie ze strony Rosjan - piłkę pewnie złapał M'Bolhi.
87
Żółta kartka dla Ghilasa za bardzo ostry wślizg w Kombarowa. Szansa na dośrodkowanie dla Rosjan.
86
Algierczycy łączą w ostatnich minutach piłkę nożną z hokejem na lodzie - z tej drugiej dyscypliny zapożyczyli wybicia na uwolnienie.
85
Rosjanie okupują polowę boiska, gdzie bronią się Algierczycy, ale zupełnie nic z tego nie wynika.
82
Kolejny w tym spotkaniu katastrofalnie rozegrany rzut rożny przez Rosjan.
80
Ostatnia zmiana w rosyjskim zespole - Maksim Kanunnikow zastąpił Kierżakowa.
23:37
GOL DLA BELGII: chociaż Belgowie grają całą drugą połowę w "10", to za sprawą Jana Vertonghena objęli prowadzenie 1:0 w meczu z Południową Koreą. Trwają zatem bardzo nieudane mistrzostwa świata dla zespołów z Azji.