Polska - Turcja: wynik meczu na żywo i relacja live z ostatniego meczu przed Euro 2024

Międzynarodowe mecze towarzyskie
PGE Narodowy / 10.06.2024
Przemysław Kuwał

Akt. 10/06/2024, 22:42 GMT+2

22:42
22:40
To był trudny mecz, Turcy długimi fragmentami byli lepsi, ale ostatecznie to Polacy zadali decydujący cios. Na Euro jadą po dwóch wygranych i teraz tylko trzymajmy kciuki za zdrowie naszych napastników!
93'
Koniec meczu, wygrywamy z Turcją 2:1!
90'
91'
Trzy minuty doliczone.
90'
Cudowne podanie Szymańskiego, Zalewski skleił piłkę do ziemi, wjechał w pole karne i skończył to płaskim strzałem. Zrobił to genialnie, brawo!
90'
ZALEWSKI!!! GOL, PROWADZIMY 2:1!!!
88'
Piątek! Urbański zagrał genialną długą piłkę i nasz napastnik był w sytuacji sam na sam, którą przegrał z Gunokiem! Za chwilę z interwencją w ostatniej chwili zdążył Zalewski!
84'
Duże zamieszanie i jeszcze większe poświęcenie Polaków w polu karnym Turków. Wszystko skończyło się jednak spalonym.
80'
80'
Coś niesamowitego! Wyszedł Szczęsny daleko pod linię boczną. Pierwszy pojedynek wygrał, drugiego już nie. Akturkoglu uderzył z kilkudziesięciu metrów i… trafił w poprzeczkę!
78'
Szkoda, bo tego trafienia można było uniknąć.
77'
Niestety… strata Szymańskiego na własnej połowie, Baris strzelił przez nogi Salamona i tym razem nawet Szczęsny nie mógł nic zrobić. Jest 1:1…
77'
Kilka minut nieco spokojniejszej gry. Ciągle skutecznie się bronimy, ale dobrze byłoby częściej wychodzić z atakami.
71'
Akturkoglu i obrona Szczęsnego. Nie będziemy mieć problemu z wyborem polskiego piłkarza meczu.
70'
Salamon w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg rywala w naszym polu karnym. Rzut rożny, a po nim jeszcze raz strzelał Guler i jeszcze raz broni Szczęsny!
68'
Niemożliwe! Najlepsza akcja Polaków, idealna kontra, po której Szymański wyłożył piłkę jak na tacy Urbańskiemu, a ten przegrał sytuację sam na sam!
67'
Taktyczny faul Slisza i kartka. Mnóstwo problemów sprawia nam Arda Guler.
65'
Wreszcie ofensywna i składna akcja Polaków. Znów skończyło się niedokładną centrą.
63'
Klepka przed naszym polem karnym i atomowy strzał Ardy Gulera. I znów Szczęsny, który ma coraz więcej pracy, ale wygląda, jakby miał dziś obronić po prostu wszystko.