Polska - Łotwa: wynik meczu na żywo i relacja live

PGE Narodowy / 21.11.2023
Mariusz Czykier

Akt. 21/11/2023, 22:42 GMT+1

Spokojnej nocy wszystkim!
Tymczasem dziękujemy za obecność na dzisiejszej relacji i zapraszamy na kolejne. Reprezentacyjna piłka wróci na wiosnę, a już w najbliższy weekend rozpoczynamy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zapraszamy!
Biało-Czerwoni wygrali, ale z całą pewnością ani nie zachwycili, ani nie rozwiali wątpliwości co do dyspozycji, która może im pozwolić przebrnąć przez wiosenne baraże. Przed trenerem Probierzem na pewno jeszcze dużo pracy.
90'+3
Polska
Koniec meczu! Polska po nierównym meczu wygrywa towarzyski mecz z Łotwą 2:0.
90'+3
Łotwa
Jeszcze jeden rzut wolny dla Łotyszy i jeszcze jedna fantastyczna interwencja Bułki.
90'
To spotkanie potrwa jeszcze trzy minuty dłużej.
89'
Łotwa
Rzut wolny dla Łotyszy z ponad 40 metrów od bramki Bułki. Na moment zrobiło się groźnie, ale w dużym zamieszaniu piłka opuściła nasze pole karne.
86'
Polska
I niemal dokładna kopia akcji sprzed chwili. Grosicki dobiega aż na wysokość pola bramkowego, ale nie ma do kogo zagrać.
85'
Polska
Sporo zamieszania w środku, a później próba wyjścia z piłką w stronę pola karnego rywali. I tam akcja się zatrzymuje. Tak to wygląda od dłuższego czasu w wykonaniu polskiej reprezentacji.
82'
Polska
I jeszcze jedna ładna akcja Biało-Czerwonych, ale kompletnie bez pomysłu na wykończenie.
81'
Polska
Długo czekaliśmy na utkanie jakiejś obiecującej akcji, w końcu Grosickiemu udało się wyjść na czystą pozycję. Niestety potknął się przed polem karnym.
78'
Polska
Kolejne zmiany w ekipie Probierza. Sebastian Szymański schodzi, w jego miejsce Kamil Grosicki. Kontuzjowanego Zalewskiego zastąpi Bartłomiej Wdowik.
75'
Łotwa
Zalewski bardzo brutalnie potraktowany przez Cernomordijsa. Żółta kartka dla łotewskiego zawodnika. Zalewski w końcu się podniósł, ale nie dokończy tego meczu.
74'
Polska
Świderski wbiegł z piłką w pole karne i... na tym pomysły się skończyły. Obrońcy odebrali mu piłkę i wybili do środka boiska.
72'
Łotwa
Jeszcze dwie zmiany w reprezentacji Łotwy.
70'
Polska
Karol Świderski z żółtą kartką. To konsekwencja powtarzanego od kilku minut schematu: błędy i łatwe straty piłki w środku pola trzeba "ratować" faulowaniem rywali.
69'
Polska
Do końca meczu zostało niewiele ponad 20 minut. Biało-Czerwoni cały czas próbują się zorganizować.
67'
Łotwa
To zamieszanie kończy się kolejną groźną sytuacją w wykonaniu Łotyszy. Bułka ratuje polski zespół z opresji.