To nie będzie mecz o honor, ani o samopoczucie, tego w Rosji już uratować się nie da. Zagrać z Japonią jednak trzeba, zatem zobaczmy, czy Biało-Czerwonych stać na popsucie rywalom drogi do czolowej szesnastki. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z rozgrywanego w Wołgogradzie spotkania.

17:52
Koniec meczu. 1:0 po żenującej końcówce.
17:52
91'
Już od 7 minut obserwujemy piłkarskie szachy. A będziemy grać jeszcze przez 3 minuty
90'
Polska
Kibice gwiżdżą, bo chcą walki i akcji, ale piłkarze wiedzą, że lepiej już nie ryzykować
17:47
84'
W tym momencie nawet przy wyniku 0-1 Japonia wychodzi z grupy dzięki klasyfikacji fair play.
17:41
80'
Ważna chwila! Peszko i Teodorczyk zaraz na murawie. Schodzą Kurzawa i Zieliński.
Strzały niecelne1
78'
Glik uderza głową, ale ponad bramką
17:34
Tymczasem Kolumbia strzeliła gola Senegalowi i to właśnie ekipa z Ameryki Południowej jest teraz pierwsza. Japonia druga.
74'
Polska
Grosicki na skrzydle dogrywa do Lewandowskiego! Ależ pudło. Przewracający się kapitan Polaków przestrzelił w stuprocentowej sytuacji! No nie ma szczęścia Robert Lewandowski. Nawet, jeśli piłka go szuka, to nie znajduje drogi do siatki po strzałach snajpera Bayernu
17:30
Polska
17:30
Polska
Ciekawa statystyka
67'
Grosicki z rzutu wolnego. Ale nie tak precyzyjnie, jak Kurzawa
63'
Polska
Glik! Ofiarnie ratuje nas rzucając się pod nogi napastnika oddającego strzał
59'
Z rzutu wolnego znakomicie podawał Rafał Kurzawa. Super zadziałała jego lewa noga