Cześć i czołem! Przystawka w postaci meczu Serbii z Kostaryką za nami, danie główne, czyli mecz Meksyk - Niemcy również, teraz przyszedł czas na deser! W Rostowie jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu Brazylia gra ze Szwajcarią.

Mistrzostwa świata / Faza grupowa
Rostov Arena / 17.06.2018

Akt. 17/06/2018, 21:56 GMT+2

21:55
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
21:55
KONIEC! Brazylia remisuje ze Szwajcarią 1:1 (1:0).
90'+6
Neymar nie strzelał z rzutu wolnego, tylko podawał. W zamieszaniu Renato Augusto kopnął w kierunku lewego słupka, ale Schar przeciął tor lotu piłki i oddalił zagrożenie.
90'+5
Neymar będzie miał piłkę meczową, tzn. rzut wolny z ponad 25 metrów.
90'+5
Neymar wylicza sędziemu asystentowi liczbę fauli, jakie popełnili na nim rywale. Arbiter główny nie zamierza jednak pokazywać kartek.
90'+4
Dzemaili wymusił rzut wolny blisko środka boiska.
90'+3
Sommer nie specjalnie spieszy się z wybiciem piłki z własnego pola karnego.
90'+1
Piłka spadła przed polem karnym pod nogi Mirandy. Ten kopnął z pierwszej piłki kilka centymetrów obok prawego słupka bramki Sommera.
90'
Sędzia doliczył 5 minut.
90'
Firmino po dośrodkowaniu z lewej strony z rzutu wolnego strzelił głową w środek bramki, Sommer wybił piłkę na prawą stronę, ale Augusto nie zdołał zamknąć akcji.
90'
Brazylia ma rzut wolny w pobliżu pola karnego.
89'
Shaqiri zamiast utrzymać teraz piłkę w środku pola, kopnął w trybuny. Nawet trener nie zrozumiał jego decyzji.
88'
To mogła być piłka meczowa. Neymar głową trafił jednak w sam środek bramki!
87'
Lang zmienia Lichtsteinera.
86'
Lichtsteiner musi skorzystać z pomocy medycznej.
85'
Neymar miał trochę szcześcia, ponieważ sędzia dopatrzył się faulu na nim, po tym jak stracił piłkę na środku pola.
84'
Embolo nie wykorzystał swojej siły fizycznej w polu karnym.
82'
Szwajcarzy wysokim pressingiem zatrzymują ataki Brazylijczyków.
81'
Firmino wszedł i już stworzył zamieszanie pod bramką. Jego strzał z ostrego kąta przeleciał mocno nad poprzeczką.