21:54
Dzięki, że byliście z nami. Dobrej nocy! Do kolejnego!
Koniec Druga połowa
21:54
KONIEC! Belgia zmartwychwstała. Zwycięstwo piłkarzy Roberto Martineza mimo przegrywania 0:2. Belgowie zmierzą się w ćwierćfinale z Brazylijczykami
94
KONTRA IDEALNA! Co za tempo, De Bruyne wyprowadził na prawo do Meuniera, ten do środka, Lukaku przepuścił, a Nacer Chadku strzelił do "pustaka".
90
4 minuty dorzucił senegalski sędzia
90
Nagatomo, doszedł do piłki Inui, a nie. To Witsel prawie pokonał Courtoisa.. Dobra parada, tylko rzut rożny dla Japonii
89
Chadli wbiegł w pole karne, został jednak potrojony i wybija bardzo dobrze Sakai
85
DWIE PARADY KAWASHIMY! Najpierw Chadli, później LUKAKU! Teraz bramkarz Japonii podniósł swoje oceny
84
Doskonała akcja Japonii! Kagawa prostopadle do Hondy, ten uderzał mocno, ale został zablokowany
81
Podwójna zmiana Japończyków. Shibasaki schodzi, jest Yamaguchi. Zameldował się też Honda za Haraguchiego
79
Po wyrównaniu Czerwone Diabły próbują pójść za ciosem i rozstrzygnąć mecz bez dogrywki. To podopieczni Martineza operują piłką na połowie przeciwnika
WIDEO
A tak wyrównał Fellaini
WIDEO
I gol Vertonghena
74
Eden Hazard, zakręcił rywalem, dograł na 6. metr, a tam do głowy wyskoczył najlepiej Marouane Fellaini i nie dał szans Kawashimie