W końcu zagrają o zwycięstwo. Belgowie i Anglicy spotkali się w ostatnim meczu fazy grupowej i niekoniecznie mieli w głowach rywalizację. Nie bedzie już żadnej walki o uniknięcie trudnej drabinki mundialu, czas na starcie o brąz! Czy Harry Kane zdoła wygrać z własnymi ambicjami? Belgowie są w stanie podnieść się po meczu z Francją? Zapraszamy na relację NA ŻYWO.

Mistrzostwa świata / Baraż o 3. miejsce
Gazprom Arena / 14.07.2018
2
0

Akt. 14/07/2018, 17:58 GMT+2

17:58
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na jutro!
A mogło się w Petersburgu jeszcze sporo dziać...

90
Koniec meczu! W pełni zasłużone zwycięstwo Belgów 2:0. Łatwo, dosyć lekko i przyjemnie.
90
Gra na czas Witsela. Żółta kartka.
90
Ostatnia minuta i zaczniemy myśleć o niedzieli. Tutaj już nic się Belgom złego nie przytrafi.
Kilka minut temu Loftusa-Cheeka zastąpił Dele Alli, ale nic do gry Wyspiarzy nie wniósł.

90
Alireza Faghani doliczył trzy minuty.
87
Anglicy już chyba totalnie odpuścili walkę. Belgowie pilnują piłki i czekają na ostatni gwizdek.
87
Oczywiście, że podawał De Bruyne...
83
Prostopadłe podanie do Hazarda, ale powinien z łatwością wybić to Jones, ale się skompromitował. Belg "oko w oko" z Pickfordem miał proste zadanie.
82
2:0! Eden Hazard!
81
Ładne podanie do Rashforda. Piękne opanowanie piłki skrzydłowego MU, ale potem bezsensowne podanie. Złapał to Courtois. ,
80
FENOMENALNA KONTRA BELGÓW. Zakończona wolejem Meuniera. Efektownie wybronił to Pickford
78
Ostatnia (chyba) zmiana Roberto Martineza. Na boisku zameldował się Mousa Dembele. Zszedł Youri Tielemans.
77
Kartka dla Maguire. Za protesty.
A to super interwencja Alderweirelda.
76
Kolejna kontra Belgów, ale kiepściutkie uderznie Mertensa. Chciał zrobić to krokiem biegu, ale wręcz wypchnął piłkę poza linię.
Może ona powinna pomóc nieskutecznym Anglikom? Tylko ten obrońca silny i wysoki.
73
Znowu w polu karnym Dier. Wstrzelenie piłki w środek pola karnego przez Lingarda, ale niecelna główka Diera.