Pierwszy z "kosmitów" dał popis przeciwko Hiszpanii - trzy gole strzelone przez Cristiano Ronaldo musiały zrobić wrażenie. Jak odpowie drugi z "nieziemskich" piłkarzy? Lionel Messi wraz z Argentyną rozpoczynają rywalizację na mundialu w Rosji. Na początek Islandia!

16:54
KONIEC! Niespodzianka. Argentyna remisuje z Islandią 1:1. Zawiódł Lionel Messi, który nie strzelił rzutu karnego.
90+5
95. minuta. Wolny Messiego... ostatnia szansa
90+4
Ostatnia szansa. Rzut wolny do którego podejdzie Messi. To jest piłka meczowa.
90+3
Messi kręci. Tym razem nie miał miejsca, żeby uderzyć z lewej nogi. Huknął więc z prawej. Niecelnie
90
Aż 5 minut jeszcze będzie trwał ten mecz
89
Wyrasta nam piłkarz meczu. Poczekajmy jeszcze chwile, bo pewnie Marciniak dorzuci kilka minut
87
Hannes Halldorsson!!! Co za interwencja! Końcami palców broni bramkarz Islandii.
85
Messi oddał już 9 strzałów w tym meczu. Chce, bardzo chce, ale dziś, przynajmniej na razie, nie wychodzi

84
Higuain na boisku. Zmienia Mezę. Czy zmieni też wynik?
82
MESSI W KOŃCU SIĘ URWAŁ RYWALOM! Przymierzył z lewj nogi, ale piłka minęła o centymentry słupek islandzkiej bramki
80
Argentynie nie można odmówić chęci. Stara się, atakuje, ale brakuje jej pomysłu, gdy zbliża się do pola karnego rywali
78
MARCINIAK NIE DYKTUJE KARNEGO! Pavon przewrócił się w polu karnym. Powrótki pokazały, że polski sędzia mógł wskazać na jedenasty metr.
77
Argentyna ma przewagę z ktorej jednak nic nie wynika. Rywale trochę osłabli w drugiej połowie.