Do ostatnich godzin ważyły się losy występu Kamila Glika w niedzielnym hicie Ligue 1, w którym Paris Saint-Germain podejmuje AS Monaco. Ostatecznie reprezentant Polski znalazł się w wyjściowym składzie gości, za to wśród gospodarzy w kadrze meczowej nie ma Grzegorza Krychowiaka. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Ligue 1 / 22. kolejka
Parc des Princes / 29.01.2017

Akt. 29/01/2017, 22:57 GMT+1

Koniec Druga połowa
95'
KAMIL GLIK JESZCZE PRZECIĄŁ DOŚRODKOWANIE DI MARII. Z Rzutu rożnego nic nie wyniknęło. Monaco ratuje remis w PSG w ostatniej chwili. Bardzo dobry mecz Kamila Glika. Długo zanosiło się na remis i to dobrze, że takim wynikiem zakończyło się to spotkanie, bo to wynik sprawiedliwy. Monaco na pierwszym miejscu po 22 meczach, ale różnice niewielkie. Monaco ma 49 punktów, Nice też, a PSG 46.
90+4
Silva przejął piłkę i ściął do środka przed pole karne. Strzał rozpaczy po ziemi, piłka poleciała między nogami piłkarzy PSG i wpadła do siatki!!!
90+2
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL BERNANDO SILVA!!!
Faule1
90'
Seria zmian na przestrzeni 87. i 90. minuty.
Rzuty wolne1
89'
W tym momencie paryżanie zrównają się ze swoimi rywalami punktami i mają ich 48.
89'
Monaco walczy o wyrównanie.
86'
Nic z tedgo. Ponownie.
86'
Znów rożny dla Monaco.
83'
Carillo na murawie.
82'
Sidibe sfaulował Draxlera, gdy ten biegł do dośrodkowania posłanego z prawej strony. Nie była to sytuacja, która pachniała bramką. Raczej wydaje się, że niezdarność i gapiostwo Sidibe zdecydowało o rzucie karnym.
81'
Subasić w lewo, Cavani w prawo. Za faul w polu karnym i protesty Sidibe otrzymał jeszcze żółtą kartkę.
Strzały niecelne1
81'
CAVANIIIIII GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
E. Cavani
Rzut karny
E. Cavani
Paris Saint-Germain
Gole1
Strzały celne3
81'
Cavani...
80'
Sędzia uznał, że Sidibe podcinał Draxlera!!! Nie da się ukryć, że wytrącił go z równowagi/
80'
KARNY DLA PSG!
77'
Beznadziejne dośrodkowanie Moutinho z rzutu rożnego. Mieli piłkarze gości mnóstwo rzutów rożnych i nie stworzyli po nich groźnych sytuacji.
76'
Kolejny rzut rożny dla Monaco.
76'
AS Monaco
72'
Trzeba przyznać, że Di Marii w oddaniu lepszego strzału przeszkodził Kamil Glik.
69'
MEUNIER wspaniale ograł Mendy'ego i Jemersona na prawej stronie. Ależ gracz PSG zrobił to lekko i fenomenalnie technicznie. Podał w pole karne, ale Angel Di Maria nie trafił czysto w piłkę. Wspaniała akcja Meuniera. Nie wiemy, jak dziś, ale przed laty mówiło się, że ktoś objęchał kogoś "na szybkość". Meunier zrobił to z dwoma zawodnikami w jednej akcji. Brawo!