Z lekkim opóżnieniem rozpoczyna się najciekawiej zapowiadające się spotkanie trzeciej kolejki Ligue 1. AS Monaco gra z Paris Saint-Germain.

22:44
Dzięki za uwagę! Pozdrawiamy i dobranoc!
22:41
Paris Saint-Germain
Koniec spotkania. AS Monaco wygrywa w jak najbardziej zasłużony sposób z PSG 3:1. To kolejna niespodzianka trzeciej kolejki. W sobotę Dijon pokonał Lyon 4:2.
89'
AS Monaco
Szanują piłkę gracze Monaco, którzy z każdą sekundą przybliżają się do zwycięstwa
83'
AS Monaco
Chyba nic już się nie zmieni. Pierwsza porażka PSG w sezonie za kilka minut stanie się faktem.
80'
Samobójczy gol, Serge Aurier pechowo nabity przez Sidibe i Trapp bez szans. 3:1 dla AS Monaco!
75'
Rożny dla PSG, piłka trafiła na szesnasty metr, ale gościom nie udało się nawet oddać strzału
72'
Di Maria szukał szybkiego zagrania do bohatera poprzedniej akcji, ale podawał bardzo niedokładnie. Od kilku minut PSG zdecydowanie naciera
63'
Pierwszy błąd obrony gospodarzy i gol dla PSG! Aurier podał do Cavaniego, a ten głową pokonał Subasicia.
62'
Thomas Meunier na murawie z Davida Luiza.
55'
Po akcji Lucasa piętą próbował gola strzelić piętą Cavani. Piłka trafiła jednak do Kurzawy, który katastrofalnie kopnął obok bramki.
54'
Strasznie słabo gra PSG. Bez Ibrahimovicia to zdecydowanie inna drużyna, dużo gorsza...
48'
Monaco spokojnie kontroluje wydarzenia ma murawie.
46'
Rozpoczynamy drugą połowę.
21:39
Trzy strzały paryżan, a gospodarzy siedem.
21:36
AS Monaco
Koniec pierwszej połowy. Bramki Moutinho i Fabinho dają prowadzenie 2:0. Niespodzianka wisi w powietrzu.
45'
AS Monaco
Fabinho pewnie wykonał rzut karny i gospodarze prowadzą już 2:0! 12 karnych i 12 trafionych. Klasa. PSG nie istnieje!
Jedenastka to wina Davida Luiza, który fatalnie faulował. Jemersona
45'
Doliczony czas pierwszej połowy i karny dla Monaco. Dośrodkował Moutinho.
41'
Kolejna znakomita interwencja Glika. Tym razem wybił piłkę głową na aut.
37'
Dobra akcja gospodarzy. Bałagan gości o mały włos nie wykorzystał Bernardo. Strzelił jednak słabo.
31'
AS Monaco
Goście specjalnie nie mają pomysłu na akcje. A tutaj fotka cieszącego się Moutinho.