Szybko startujemy. Marsylia kontra Auxerre. Wita was Kaszaj

Ligue 1 / 33. kolejka
Orange Vélodrome / 01.05.2011

Akt. 01/05/2011, 18:53 GMT+2

18:53
Marsylia remisuje z Auxerre 1:1. gospodarze są niezadowoleni, gości cieszy taki rezultat. Żegna was Kaszaj i zapraszam na kolejne realcje na naszej stronie
94'
TAIWO strzela obok bramki i sędzie kończy mecz
93'
PIĘKNIE POSZEDŁ JELEŃ, STRZELIŁ PO DŁUGIM ROGU, ale niestety obok bramki
90'
Cztery minuty doliczone
89'
Taiwo w pole karne Gingac głową, ale wysoko nad bramką
87'
Gwizdy kibiców gospodarzy
84'
Ładną akcję przeprowadził Jeleń, dograł do Contout, ale temu odskoczyła piłka
82'
Gospodarze zostali ukarani za minimalizm. Chcieli koniecznie dowieźć 1:0, ale zostali skarceni
79'
Podwójny pech Marsylii. Nie dość, że straciła gola, to jeszcze kontuzji doznał Lucho, który został zmieniony przez Abriela
77'
Piękna prostopadła do JUNG, który wyszedł przed obrońców i ze spokojej umieścił piłkę w siatce. To pierwszy gol Koreańczyka w Ligue 1
77'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 1:1 JUNG!!!
75'
"Do broni, jesteśmy marsylczykami i wygramy" - krzyczą teraz kibice gospodarzy
72'
Jordan Ayew wędruja na ławkę, wchodzi Gingac
69'
Birsa poza boiskiem, za niego Le Tallec
68'
Auxerre nie kwapi się zbytnio do ataku. To dziwi, po taki wynik im przecież nie pasuje
65'
Nikomu się nie chciało odpowiadać, więc gratuluje koledze o niku chudy132!!! To były jedyna, ale poprawna odpowiedź
63'
Bardzo spokojnie grają po golu gospodarze. Starają się długo utrzymywać przy piłce
60'
W tym momencie Marsylia jest liderem Ligue 1
56'
Wrzutka w pole karne gości, VALBUENA znakomicie przyjął piłkę, popatrzył i strzelił tuż przy słupku na 1:0.