Stade Abbé Deschamps / 05.03.2011
Piotr Kwiatkowski

Akt. 05/03/2011, 22:53 GMT+1

90+3
Po rzucie rożnym dla Auxerre, sędzia kończy mecz. W ostatnich czterech minutach meczu działo się najwięcej. O reszcie spotkania można zapomnieć. Jeleń miał dwie okazje. Jedną zepsuł sędzi, drugą zepsuł sam. Dzięki za udział w relacji i do następnych oby bardziej ciekawszych meczów w Europie lub Polsce.
90+2
JESZCZE SZANSA JELENIA, strzał EDEL broni!!! Dobitka JELENIA i EDEL BRONI JESZCZE RAZ!!! ACH!!!
90'+2
WIELKI BŁĄD SĘDZIEGO!!! Jeleń wychodziłna czystą pozycję!!! Mógł pobiec sam na bramkę, ale arbiter odgwizdał spalonego, KTÓREGO NIE BYŁO!!!
89'
Ireneusz Jeleń piekli się. Auxerre wychodziło z kontrą, ale Ndinga nie podał do wychodzącego an pozycję polskiego napastnika. Wybrał inne rozwiązanie, po którym drużyna straciła piłkę.
85'
PIĘKNY STRZAŁ CHAFNIEGO!!! Tiene koszmarnie wybijał piłkę (coś w stylu Jarabicy, który wystawił piłkę Hubnikowi tydzień temu w meczu Cracovia - Legia). Ta sytuacja była jednak nie centralnie przed polem karnym tylko bardziej na jego rogu. Chafni wspaniale bez zastanowienia uderzył piłkę, która pięknym torem lotu wpadła do bramki. Superuderzenie.
85'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL CHAFNI!!!
84'
Athletico remisuje z Villarrealem 1:1. A gospodarze prowadzili już.
83'
Gook z 22 m. Piłka wysoko nad bramką poleciała.
76'
Tigana wścieka się przy linii bocznej. Też bym się wściekał, gdybym tracił punkty po tak dennym meczu.
75'
@lupon1995: Oczywiście, że czekamy na polskiego gola. Ale słabo to na razie widać...
74'
Z drugiej strony grać próbuje PSG. Auxerre miało niezłe 20 minut w pierwszej połowie. Teraz nie wyściubia nosa za własną połowę.
73'
- Sprawdzają naszą wytrzymałość - mówi o poziomie meczu Tomek Smokowski. Delikatnie powiedziane.