Real Madryt - Bayern Monachium: wynik meczu na żywo i relacja live z rewanżu 1/2 finału Ligi Mistrzów

23:05
Finał Borussia Dortmund - Real Madryt 1 czerwca na Wembley w Londynie. Tymczasem dziękujemy już za uwagę. Więcej o meczu przeczytacie w eurosport.pl.
23:03
23:02
Wydawało się, że to już koniec Królewskich w tej edycji, ale w 81. minucie Carlo Ancelotti wyjął asa z rękawa, czyli Joselu, który został absolutnym bohaterem!
23:01
KONIEC! REAL W FINALE LIGI MISTRZÓW!!!

90
Gotuje się na murawie, Marciniak ma pełne ręce roboty, żeby uspokoić zawodników i trenerów!

90
Vinicius stracił piłkę, starając się ukraść kilka sekund, szybkie dośrodkowanie w pole karne Realu i futbolówka w siatce, ale był spalony!
90
Marciniak pokazuje, że jeszcze dwie minuty potrwa ten mecz.
90
Gospodarze uspokajają jeszcze sytuację, Eder Militao zmienia Bellinghama na ostatnie sekundy.
90
Mazraoui przyblokowany przed polem karnym i zagrożenie oddalone od bramki Królewskich.
90
Real mądrze broni się na finiszu, fetując każdą skuteczną interwencję w defensywie niczym kolejnego gola.
90
Od razu przypomina się finał Ligi Mistrzów z 1999 roku, kiedy Bayern wypuścił w ostatnich minutach prowadzenie 1:0 z Manchesterem United.
90
Bayern ma jeszcze kilka minut, aż dziewięć doliczył Marciniak do drugiej połowy, ale będzie więcej z uwagi na drugiego gola Realu.
90
Wydawało się, że Joselu był na spalonym, strzelając z kilku metrów po podaniu Ruedigera, ale VAR inaczej to ocenił! Niesamowity obrót spraw!
90

90
Goście nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po utracie prowadzenia, a piłka znów wpadła do ich siatki! Joselu po raz drugi!!!
89
Rozgrywający świetny mecz Neuer tuż przed końcem drugiej odsłony popełnia fatalny błąd! Mocno strzelał Vinicius, Niemiec wypuścił piłkę z rąk i Joselu wykorzystał taki prezent przed bramką!
88
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Joselu trafia na 1:1!
85
Bayern Monachium
Świeże siły w zespole gości na końcówkę drugiej połowy. Eric Maxim Choupo-Moting i Thomas Mueller zastąpili Harry'ego Kane'a i Jamala Musialę.
83
Głębokie i precyzyjne dośrodkowanie na Viniciusa od Ruedigera przed bramkę Bayernu, ale Brazylijczyk nie trafia w światło bramki!