Raków Częstochowa - Karabach Agdam: wynik na żywo i relacja live - Eliminacje Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów / 2. runda kwalifikacyjna
Miejski Stadion Pilkarski Raków / 26.07.2023
Krzysztof Srogosz

Akt. 26/07/2023, 22:24 GMT+2

22:23
Dziękujemy za emocje. Zapraszamy na kolejne relacje w eurosport.pl. Dobranoc!
22:17
22:14
Raków Częstochowa
W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy, w drugiej aż pięć. Raków prowadził 2:0, ale stracił dwie bramki w 120 sekund. W doliczonym czasie zwycięstwo mistrzom Polski zapewnił pozyskany ostatnio Niemiec Sonny Kittel.
22:13
Koniec. Raków po ciekawej walce wygrywa 3:2 i z minimalną zaliczką pojedzie na rewanż.
95'
Sędzia doliczyl sześć minut. Raków chyba jednak wygra ten mecz.
91'
GOL! Sonny Kittel! Dziesięć minut temu Niemiec pojawił się na murawie i debiucie w Rakowie strzela gola.
88'
Niezła akcja gospodarzy. Jeden z zawodników przyjezdnych wybił piłkę z linii bramkowej po strzale aktywnego Piaseckiego.
87'
Qarabağ Ağdam
To była prawdziwa obrona Częstochowy. Gracze Rakowa popełniają straszne błędy w obronie. Goście powinni strzelić trzeciego gola.
82'
Jak to mówi klasyk Czesław Michniewicz: 2:0 to niebezpieczny wynik. Tak niestety było dzisiaj w Częstochowie.
78'
Brutalne 120 sekund, bardzo brutalne. Raków miał świetny wynik. Prowadził 2:0, a teraz może jeszcze przegrać to spotkanie. Zmiany w ekipie gości przyniosły znakomity efekt.
75'
Znów gol dla gości. Co tutaj się dzieje? Keyta tym razem z prawej strony dograł do Xhixhy, a ten z bliska klatką piersiową doprowadzil do remisu. Szkoda, wielka szkoda.
73'
Natychmiastowa odpowiedź ekipy z Agdamu. Redon Xhixha wykorzystał dośrodkowanie Keyty. Raków prowadzi już tylko 2:1.
71'
Svarnas dośrodkował z lewej strony, a Piasecki lekko strzelił głową. Bramkarz gości popełnił katastrofalny błąd.
71'
Takl jest! Co za zmiana! Piasecki strzelił gola i Raków prowadzi już 2:0!
65'
Potrójna zmiana w Rakowie. Za Zwoilińskiego Piasecki. Za Cebulę Yeboah i za Ledermana Berggren.
Tak cieszyli się piłkarze Rakowa.
57'
Samobójcze trafienie przypisano Cafaquliyewowi.
55'
Bardzo dobrą akcję przy golu przeprowadził Zwoliński, który do końca atakował graczy gości.