Bayern Monachium - Lazio Rzym: wynik meczu na żywo i relacja live - rewanż 1/8 finału Ligi Mistrzów

22:55
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Następnych dwóch ćwierćfinalistów poznamy jutro. Dobranoc.
    22:55
    Koniec spotkania w San Sebastian. PSG wygrywa 2:1 i melduje się w ćwierćfinale. Brawa jednak dla Realu Sociedad. Jak się żegnać z pucharami, to w taki sposób.
    22:52
    W Monachium sędzia zagwizdał po raz ostatni. Bayern odrobił straty z nawiązką. Lazio było kompletnie bezradne i żegna się z pucharami.
    90
    W końcu gol dla Realu Sociedad. Zasłużyli na niego baskijscy piłkarze. Autorem Mikel Merino.
    90+2
    Pellegrini jeszcze obejrzał żółtą kartkę.
    90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty.
    90
    I czwarta. Gnabry w miejsce Musiali.
    90
    Trzecia zmiana u gospodarzy. Sane schodzi, Laimer na placu gry.
    89
    Świetny powrót pod swoje pole karne zanotował Kane. I jeszcze po faulu na nim Cataldi zarobił żółtą kartkę.
    86
    Lazio od kilku minut próbuje odważniej atakować pole karne Bayernu, jednak niewiele z tego wynika.
    81
    Romagnoli pierwszym w meczu piłkarzem ukaranym żółtą kartką. Za uderzenie rywala łokciem.
    80
    Jeszcze jedna, ostatnia zmiana w ekipie przyjezdnych. Za Luisa Alberto wchodzi Kamada.
    77
    Roszady też u mistrzów Niemiec. Davies za Guerreiro, a Tel za Muellera.
    75
    Kolejną zmianę przeprowadza trener Lazio. Niewidocznego Felipe Andersona zmienia Pedro.
    73
    Chwilę później odpowiedział Luis Alberto, jednak został zablokowany. Sarri machnął tylko ręką.
    72
    Chwilę później bardzo mocno uderzał z dystansu Sane! Pomylił się bardzo niewiele. Ta bramka byłaby ozdobą tego spotkania! Bezradne w drugiej połowie jest Lazio.
    71
    Świetną szansę na gola miał Mueller! Provedel zbił piłkę na słupek!
    67
    Tymczasem honorową bramkę dla Realu Sociedad strzelił Barrenetxea. Sędzia ostatecznie nie uznał jednak gola z powodu spalonego.
    67
    Ładnie prawą stroną przedarł się Sane. Z jego strzałem poradził sobie Provedel, ale w odpowiednim miejscu stał Kane. Bayern coraz bliżej ćwierćfinału!