Aris Limassol - Raków Częstochowa: wynik na żywo i relacja live - eliminacje Ligi Mistrzów

Akt. 15/08/2023, 20:59 GMT+2

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.
Czy zagrają w Lidze Mistrzów, przesądzi o tym dwumecz z lepszym z pary Sparta Praga - Kopenhaga. Na razie w Czechach jest remis 1:1, oznaczający dogrywkę.
Awans mistrzów Polski do fazy play off i co najmniej gry w Lidze Europy stały się faktem.
90+5
Jeszcze jedna groźna sytuacja Arisu, po chwili sędzia zakończył mecz!
90+4
Vana uprzedził Nowaka.
90+3
Piłkarze Arisu nie mają w ostatnich minutach pomysłu na grę w okolicy pola karnego Rakowa. Inna sprawa, że przyjezdni skutecznie utrudniają im życie. Ich awans do decydującej rundy jest już praktycznie przesądzony.
90
Do drugiej połowy sędzia dolicza pięć minut.
89
Kolejne dośrodkowanie gospodarzy i kolejna dobra interwencja w obronie Arsenicia i spółki.
86
I jeszcze jedna zmiana u częstochowian. Szymon Czyż za Koczerhina.
84
Sygnalizują zagranie ręką w polu karnym Jeana Carlosa gospodarze. Sędzia uspokaja Aris.
81
Ładna akcja Rakowa, Berggren za mocno zagrywał jednak do Koczerhina.
79
I znowu Vladan! Mayambela musiał obejść się smakiem!
78
Kovacević! Kolejne dwie świetne interwencje, tym razem m.in. po strzale Struskiego!
77
Montnor za Bengtssona. Robi, co może trener Arisu.
76
Świetna szansa Zwolińskiego. Bramkarz Arisu broni jego próbę! Sędzia i tak gola by nie uznał. Łukasz był na spalonym.
75
Vana wychodzi z bramki i uprzedza Zwolińskiego.
72
Podoba nam się Raków w drugiej połowie. Najwyraźniej gol tak uskrzydlił mistrzów Polski, że nie widać zmęczenia w ich poczynaniach. To z Cypryjczyków jakby zeszło powietrze.