To bolało. Zieliński musiał zejść z boiska

Akt. 29/11/2023, 23:31 GMT+1

Piotr Zieliński opuścił hitowy mecz Ligi Mistrzów Real - SSC Napoli 25 minut przed końcem. Wszystko z powodu kopnięcia Antonio Ruedigiera. Ale Niemiec nie otrzymał za to nawet żółtej kartki.

Napoli - Real Madryt w fazie grupowej Ligi Mistrzów (Getty Images)

Była 65. minuta szlagieru Ligi Mistrzów. W Madrycie oglądaliśmy do tej pory kapitalne widowisko. Cztery gole i remis 2:2 - na emocje nie mogliśmy narzekać.
W tym momencie Piotr Zieliński próbował zatrzymać kopnięcie Antonio Ruedigiera. Obrońca wybił piłkę daleko przed siebie, ale po strzale nie cofnął nogi. W efekcie z impetem kopnął w udo Polaka.

Piotr Zieliński

Pomocnik gości padł na murawę jak rażony piorunem. Po chwili został zmieniony. Wszedł za niego Elif Elmas.
Na ten moment nie wiadomo, czy stało mu się coś poważnego, choć sytuacja wyglądała niebezpiecznie.