Witajcie! Za kilka chwil rozpocznie się rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Spartakiem Trnawa a Legią. Pierwsze spotkanie stołeczny zespół przegrał 0:2, ale w rewanżu nie stoi na straconej pozycji. W sobotnim meczu w Kielcach Legia udowodniła, że potrafi odrabiać straty, czy podobnie wypadnie w starciu z mistrzem Słowacji?

22:26
Legii pozostaje więc walka o fazę grupową Ligi Europy.
22:23
Koniec marzeń Legii o Lidze Mistrzów. Stołeczny zespół wygrał w Trnawie 1:0, ale w pierwszym spotkaniu było 2:0.
90'+5
Carlitos miał piłkę na miarę dogrywki. Kopnąl zza pola karnego, ale obok bramki. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie.
90'+3
Mistrzowie Słowacji idą na rekord w spalonych. Zostali na nim złapani już dziesiaty raz.
90'+2
Kante przyjął piłkę za polem karnym, obrócił się z nią, ściął do środka, ale jego strzał minął bramkę.
90'+1
Spartak w mistrzowski sposób nie wykorzystuje kontr z przewagą jednego zawodnika.
90'
Sędzia doliczył pięć minut do podstawowego czasu gry.
90'
Bezbarwny Egho zmieniony przez Hladika.
89'
Vlasko ukarany żółtą kartką. Legia ma rzut wolny na środku boiska.
88'
Vlasko znów w kontrze nie podzielił się piłką z kolegami. Jego indywidualna próba poleciała daleko od bramki Malarza.
87'
Vlasko nabił Malarza piłką i Spartak ma rzut rożny.
86'
Spartak nie wykorzystał rzutu wolnego, ale wypracował rzut rożny.
85'
Antolić chciał popisać się bajeczną techniką. Skończyło się na stracie w pobliżu pola karnego i drugiej żółtej kartce. Legia w ostatnich minutach będzie więc grała w dziewiątkę.
85'
Malarz walczy o każdą sekundę. W pełnym biegu pobiegł do narożnika boiska i ustawił graczom Spartaka piłkę w narożniku boiska.
84'
Dwie interwencje obrońców Legii w krótkim odstępie czasu zapobiegły groźnej akcji gospodarzy.