Witamy serdecznie! Już tylko kwadrans pozostał do rozpoczęcia meczu PSG - Real Madryt. W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Real pokonał wicemistrzów Francji 3:1. Czy ekipa z Paryża zdoła odrobić stratę na własnym stadionie?

22:42
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na jutro i na kolejne emocje z Ligą Mistrzów. Szczególnie ciekawie zapowiada się spotkanie Tottenhamu z Juventusem. W Turynie padł remis 2:2.
22:40
Tak na dobrą sprawę zabrakło większych emocji. PSG od samego początku miało ogromne problemy ze sforsowaniem obrony gości i to Real był bliższy gola już w pierwszej połowie. Szanse wicemistrzów Francji zmalały niemal do zera po pierwszym golu Cristiano Ronaldo i czerwonej kartce Marco Verrattiego.
Koniec Druga połowa
22:39
Koniec!!! Real Madryt awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i wciąż ma szansę na trzeci kolejny triumf w tych rozgrywkach.
90'
Strzał Isco zza pola karnego i znów świetna interwencja Areoli.
89'
Real ma już wszystko pod kontrolą. Losy rywalizacji rozstrzygnięte.
85'
Nieco wcześniej też kartka dla Cavaniego za grę po gwizdku.
82
Świetne podanie Bale'a z lewej strony i Vazquez trafia w słupek z 10 metrów.
Spalone1
80'
Gol w dużej mierze jest zasługą Lucasa Vazqueza. Najpierw popisał się przechwytem, a potem przebiegł kilkadziesiąt metrów, by otrzymać podanie od CR7 i spróbować zagrać do Bale'a. Jego podanie zostało przecięte przez obrońców PSG, a następnie piłka trafiła pod nogi Casemiro. Ten oddał strzał z 15 metrów, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki.
80'
GOOOOOOLLLLL!!! Casemiro..... i koniec emocji!
Rzuty wolne4
78'
Coraz więcej miejsca na boisku ma Real, ale na razie brakuje ostatniego podania.
Spalone2
76'
Rzuty wolne2
74'
Real wyszedł z kontrą 2 na 1, ale Benzema nie podał Ronaldo, a potem oddał niecelny strzał.
Faule3
70'
W polu karnym głową po dośrodkowaniu uderzył Pastore, a piłka odbiła od Casemiro, a potem od kolana Cavaniego i wpadła do bramki zupełnie zmylonego Navasa.
70'
GOOOOOLLLL!!! Cavani po istnym bilardzie w polu karnym.
E. Cavani
Gol
E. Cavani
Gole1
Faule3
69'
Świetna akcja Realu. Benzema podał po ziemi do Asensio, a ten z kilku metrów trafił w słupek.
66'
Verratti otrzymuje drugą żółtą kartkę za bezsensowne dyskusje z sędzią i agresywną reakcję. Racja po stronie Felixa Brycha.
Rzuty wolne1
65'
Real do bólu skuteczny. Znów trwa wymiana ciosów w środkowej strefie boiska, a czas upływa. Świetna gra w obronie piłkarzy Zidane'a.