Hej, witajcie! Spokojna o awans do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legia podejmuje w rewanżu fińskie Mariehamn. Ze względu na znakomity wynik z Finlandii (3:0) trener Jacek Magiera dał w Warszawie szansę kilku zmiennikom. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

22:33
    KONIEC! Legia - Mariehamn 6:0, a w dwumeczu 9:0. Finowie nie mieli żadnych szans. Czekamy już na mecze 3. rundy z Astaną. Pierwszy za tydzień w Kazachstanie. Żegnamy się z wami i zapraszamy na kolejne relacje na naszą aplikację mobilną
    90'
    Dwie minuty doliczone
    87'
    Potężny strzał Jędrzejczyka lewą nogą i piłka minimalnie przelatuje obok bramki Finów.
    85'
    A tymczasem u byłego legionisty
    82'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! 6:0 DLA LEGII! KONRAD MICHALAK! Brawo legijna młodzież
    80'
    CUDOWNA ASYSTA HAMALAINENA! Piłka spadła SZYMANSKIEMU NA NOS, a ten spokojnie umieścił ją w siatce
    80'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! 5:0, SZYMAŃSKI!!!
    76'
    Hamalainen znów pokazał, że jest dobrym kolegą na boisku. Zagrał do Szymańskiego, ten zwiódł obrońcę, ale PRZENIÓSŁ PIŁKĘ NAD POPRZECZKĄ! Szkoda, bo ten chłopak zasłużył na gola
    73'
    SZYMAŃSKI OBOK BRAMKI! Łądna akcja młodego gracza Legii. Szkoda, że strzał był niecelny
    71'
    JAK TO NIE WPADŁO? Hamalainen dograł ładnie po ziemi po Monety, ale ten zamiast strzelił w bramkę, uderzył metr obok niej. Monete dziś ma rozregulowany celownik
    70'
    Pierwsza akcja Granlunda. Przeszedł dobre 20 metrów i sprzed pola karnego oddał strzał. Cierzniak kontrolował piłkę, która minęła słupek bramki o 2 metry
    69'
    Na stadionie Legii zasiadło dziś 15829 kibiców. Nie tak źle, jak na spotkanie rozstrzygnięte właściwie tydzień temu
    67'
    Dobrze przerwał akcję Finów Hlousek. Od autu zacznie Legia
    65'
    Kucharczyk wędruje na ławkę. Na boisko pojawia się Hamalainen
    63'
    Dobrze ogląda się teraz Legię w akcji. Kucharczyk z kolegami zabawili się z obroną Mariehamn. Ostatecznie napastnik gospodarzy zbyt głęboko dośrodkował po ziemi i Nordqvist wyłapał piłkę.
    60'
    Juras przypilnował wyniku
    58'
    Kuchy King i wszystko jasne
    57'
    Pazdan schodzi, Kopczyński schodzi
    55'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! KUCHARCZYK PEWNIE WYKONAŁ JEDENASTKĘ! Bramkarz poszedł w jedną stronę, Kuchy strzelił po ziemi w drugą