Od rewanżu za ubiegłoroczny finał Ligi Mistrzów rozpoczynają się ćwierćfinały tegorocznej edycji tych rozgrywek. Na Allians Stadium w Turynie Juventus starać się będzie zrewanżować Realowi Madryt za porażkę 1:4 w czerwcu ubiegłego roku. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Juventus Stadium / 03.04.2018
Wojciech Malinowski

Akt. 03/04/2018, 22:37 GMT+2

22:37
Piłkarze w dobrej atmosferze dziękują sobie za 90 minut walki, dziękujemy i my. Zapraszamy jednocześnie na jutro na kolejną dawkę Ligi Mistrzów. Dobranoc.
Koniec Druga połowa
90+3
KONIEC MECZU!!! W ostatniej akcji w bramkę w znakomitej sytuacji nie trafił Cuadrado i Cuneyt Cakir zakończył dzisiejsze spotkanie. Real pokonał Juventus 3:0 i praktycznie zapewnił sobie awans do półfinału Ligi Mistrzów.
90+2
DO KOŃCA CZUJNY NAVAS!!! Także golkiper Realu ma wielki udział w wygranej "Królewskich", także w doliczonym czasie gry spisał się świetnie, gdy obronił uderzenie Higuaina.
90+2
JAK ON TEGO NIE TRAFIŁ??? O kim mowa? O Cristiano Ronaldo, który po dośrodkowaniu ze skrzydła uderzał prawą nogą niepilnowany z 5-6 metrów... i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Niewiarygodne.
90
Rzadka szansa dla Juventusu w drugiej połowie, piłka zaplątała się jednak Cuadrado między nogami.
89
BRONI BUFFON!! Ronaldo do końca szuka hat tricka, tym razem posłał "szczura" przy bliższym słupku, Buffon był jednak czujny.
87
POPRZECZKA!!! Uderzał Kovacic z 15 metrów, Buffon bezradnie obserwował piłkę, ale włoskiego golkipera uratowała poprzeczka.
22:28
Juventus dopiero po raz drugi w historii meczów na własnym stadionie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów stracił trzy gole.
86
PUDŁO RONALDO!!! Po błędzie Barzaglego znalazł się Portugalczyk przed Buffonem, ale niepotrzebnie starał się go przelobować i posłał piłkę nad poprzeczką.
22:25
Jeszcze zdjęcie z trafienia Ronaldo o którym przez najbliższego godziny będzie mówił cały piłkarski świat.

81
Jeszcze jedna zmiana w zespole Realu - Mateo Kovacic zmienia Lukę Modrica.
22:22
Tak wyglądały reakcje kibiców Juventusu, jak i samego Zinedine'a Zidane'a na trafienie Cristiano Ronaldo.
22:15
Nie napisałem chwilę wcześniej o dwóch zmianach Juventusu, ale jakie to ma teraz znaczenie, że do gry weszli Mario Mandżukić i Blaise Matuidi.
72
Niewielu lewych obrońców na świecie jest w stanie robić takie akcje - Marcelo ją zaczął i potem w polu karnym po klepce z Ronaldo wykończył, najpierw podcinając piłkę nad Buffonem, a następnie z metra wbijając ją do siatki.
C. Rivalta
Gol
C. Rivalta
Torino
Torino
72
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! TRZECI CIOS REALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
71
Mecz nigdy się jednak nie kończy dla Ronaldo. Portugalczyk szukał teraz skompletowania hat tricka, zza nogi obrońcy Juventusu tym razem uderzył jednak niecelnie.
70
Przed nami jeszcze 20 minut spotkania, a trochę wygląda to tak, jakby mecz się miał zaraz zakończyć.
22:11
GOL DLA BAYERNU: Bawarczycy prowadzą w Sevilli 2:1 i ponownie pomogło im szczęście. Tym razem piłkę wzdłuż bramki zgrywał Thiago, piłkę trącił Sergio Escudero i ponownie po rykoszecie wpadła ona do siatki gospodarzy,.
22:09
Dla tych co nie widzieli - tak strzela Cristiano Ronaldo.
66
DYBALA WYLATUJE Z BOISKA!!! Argentyńczyk miał już na koncie żółtą kartkę, a teraz chyba otrzymał od razu czerwoną za kopnięcie wyprostowaną piłką w tułów Carvajala. Nie tłumaczy go nawet to, że chyba nie widział w tej sytuacji rywala.