Hej, witajcie. Dziś Legia ma zrobić pierwszy krok w stronę Champions League. Mistrzowie Polski zagrają w 2. rundzie eliminacji w fińskim zespołem Mariehamn. Początek meczo o godz. 20. Na relację tekstową z tego starcia zarasza was Kaszaj! No to jedziemy

Liga Mistrzów / 2. runda kwalifikacyjna
Wiklöf Holding Arena / 12.07.2017

Akt. 12/07/2017, 21:49 GMT+2

21:47
KONIEC! Zgodnie z oczekiwaniami Legia wygrywa pewnie w Mariehamn 3:0. 19 lipca rewanż w Warszawie, rewanż, który będzie formalnością! Dzięki, że byliście z nami!
90'
3 minuty doliczone. Czekamy już na koniec meczu
89'
Legioniści przyspieszają tempo w końcówce, rozgrywają po obwodzie i sukcesywnie przybliżają się pod pole karne gospodarzy
85'
MONETA! NIECELNIE! Zmiennicy Legii mają dziś rozregulowany celowniki
82'
Teraz próba z dystansu Moulina. Piłka odkręcała się od bramki i minęła słupek
81'
Grupka kibiców Legii w Finlandii

80'
Gramy na urokliwym stadionie
79'
SEBASTIAN SZYMAŃSKI MÓGL I POWINIEN PODWYŻSZYĆ na 4:0! Świetnie piłkę wyłożył mu Łukasz Moneta, ale młody gracz Legii przestrzelił. Za dużo siły, za mało precyzji
76'
Bardzo dobra decyzja Szwocha, który spróbował uderzenia z dystansu. Piłka minimalnie mija słupek bramki Vaikli. Piłkarz Legii zasłużył dziś na gola
73'
Legia naciska. Moneta zagrywa do Szwocha, ale ten strzela obok bramki
71'
SZANSA NA GOLA SZWOCHA! Broni nogami bramkarz Mariehamn
68'
Gubią się piłkarze Mariehamn. Legioniści nawet nie naciskają zbyt mocno, a ci dość łatwo tracą piłkę
65'
Szymański zmienia Guilherme. Dobry mecz Brazylijczyka. Dziękujemy
63'
PRZYMIERZYŁ HAMALAINEN! Bramkarz gospodarzy ledwo obronił, wybijając piłkę na rzut rożny
61'
CZERWIEŃ DLA PIŁKARZA GOSPODARZY! Dafaa w niegroźnej sytuacji wjechał w nogi Mączyńskiego. To nie była nawet druga żółta kartka, tylko bezpośrednio czerwona.
60'
Goście trochę przysnęli, a Finowie grają wysokim pressingiem.
58'
Gol dla gospodarzy. SPALONY!
56'
Boisko opuszcza Kopczyński, w jego miejsce wchodzi Szwoch
54'
Dąbrowski ogląda żółtą kartkę
51'
Legia gra spokojnie w drugiej połowie. Wie, że ma dobry wynik. Nie musi się nigdzie spieszyć