Witajcie we wtorkowy wieczór. W Lizbonie starcie Sporingu i Legii. Oba zespoły w pierwszej kolejce przegrały. Warszawianie u siebie z Borussią 0:6, a ekipa portugalska z Realem na wyjeździe 1:2.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Estádio José Alvalade / 27.09.2016
Krzysztof Srogosz

Akt. 27/09/2016, 22:37 GMT+2

22:37
Koniec spotkania. Było lepiej. Legia przegrała w Lizbonie 0:2. Warszawianie grali jednak o wiele lepiej niż w pierwszym meczu z Borussią Dortmund.
80'
Odjidja-Ofoe wywalczył rzut wolny z niespełna 25 metrów.
76'
Niezła akcja Legii prawą stroną. Guilherme blisko dobrego dośrodkowania.
69'
Legia Warszawa
Zupełnie niespodziewanie świetną szansę miał Radović. Strzelił jednak zbyt słabo.
66'
Rzeźniczak do końca walczył z Gelsonem i od bramki grę wznowi Malarz.
61'
Boisko opuszcza Nikolić, w jego miejsce wchodzi Odjidja-Ofoe.
54'
Kolejna piękna obrona Malarza. Tym razem po strzale Adriena Silvy.
53'
Głowa strzelał Dost. Piłka trafiła Rzeźniczaka w rękę, ale nie ma karnego.
51'
Nikolić pada w polu karnym Sportingu, sędzia nakazuje grać dalej.
48'
Sporting kontroluje wydarzenia na murawie.
21:48
Rozpoczynamy drugą część spotkania. Na murawie nie ma już Langila w Legii. Jest za to Aleksandrow.
21:32
Koniec pierwszego połowy na Alvarade. Sporting prowadzi 2:0.
44'
Sporting Lizbona
Gospodarze kompletnie dominują od kilkunastu minut. Legia nie może nic zrobić.
40'
Coates strzelał głową, a Malarz kapitalnie obronił. Brawo!
37'
Bas Dost strzela drugiego gola dla gospodarzy. Wrzucał Adrien Silva, a napastnik holenderski nie dał szans Malarzowi.
34'
Gorzej teraz wygląda gra Legii. Widać, że zawodnicy Jacka Magiery są oszołomieni straconą bramką.
28'
Bryan Ruiz po rzucie rożnym strzela gola dla Sportingu. Strasznie słabe krycie legionistów.
25'
Gracze Sportingu mocno atakują legionistów w środku pola. Trudno będzie się naszym zawodnikom przedostać pod bramkę Patricio.
20'
Tymczasem w równolegle rozgrywanym innym meczu tej grupy Borussia Dortmund przegrywa 0:1 z Realem Madryt. Bramkę strzelił nie kto inny jak Cristiano Ronaldo!