W 2014 i 2016 roku w dramatycznych okolicznościach piłkarze Realu Madryt deptali marzenia lokalnych rywali o wygraniu Ligi Mistrzów. W obecnej edycji podopieczni Diego Simeone mają szansę zrewanżować się "Królewskim" w półfinałowym dwumeczu. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z pierwszego spotkania, którą poprowadzi Stinger.

Liga Mistrzów / Półfinał
Bernabéu / 02.05.2017

Akt. 02/05/2017, 22:40 GMT+2

22:40
Dziękujemy za uwagę, to tyle na dzisiaj z piłkarskich boisk. Jutro również będziemy na dwóch meczach: najpierw od 18:30 na półfinael Ligi Europy, a po jego zakończeniu oglądać będziemy pojedynek AS Monaco z Juventusem. Dobranoc.
22:39
Real w wielkim stylu wygrał 3:0, a kolejny bohaterem został Cristiano Ronaldo, autor hat tricka (i już 103 goli w historii występów w Lidze Mistrzów). Za osiem dni Atletico potrzebować będzie cudu na odwrócenie losów rywalizacji.
90
KONIEC MECZU!!! REAL JEDNĄ NOGĄ W FINALE!
90+1
Zagramy o trzy minuty dłużej.
90
Bardzo lekki strzał przed momentem wyłapał Navas, Kostarykanin dzisiaj się nie napracował, chociaż w pierwszej połowie miał kluczową interwencję, gdy zatrzymał Gameiro.
86
Po jednej ze strat piłki na połowie Realu "Królewscy" wyprowadzili kolejny kontratak. Sytuację 4 vs 4 świetnie rozegrał Lucas Vasquez, który wycofał piłkę spod linii końcowej, a tam Ronaldo trafił do pustej bramki.
86
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! RONALDO PO RAZ TRZECI!!!
85
Atletico nadal bezradne w atakach pozycyjnych.
84
CO ZA POWRÓT GRIEZMANNA! Niesamowicie teraz Francuz wrócił się za świeżym Asensio aż pod własne pole karne i czysto odebrał mu piłkę.
83
Żółta kartka dla Savicia, który blisko narożnika skasował bodiczkiem Ronaldo, chociaż sędzia Atkinson zastosował przywilej korzyści.
80
Fantastycznie teraz objechał dwóch piłkarzy Atletico na skrzydle Asensio, jego zagranie starał się wykorzystać inny rezerwowy Lucas Vasquez, ale nie trafił w bramkę.
77
Zasłużona owacja dla Benzemy, jego występ to klasyczny przykład napastnika, który zagrał dobrze, chociaż nie strzelił gola. W obecnej piłce napastników rozlicza się jednak z wielu innych czynników, szczególnie jak gra się w jednej drużynie z kimś takim jak Ronaldo.