Co tam walentynki - wraca Liga Mistrzów. PSG - Barcelona to dzisiaj najlepsze kochanki!

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Parc des Princes / 14.02.2017

Akt. 14/02/2017, 22:42 GMT+1

22:41
Dziękujemy za dzisiejszą relację. Jutro kolejne emocje: Bayern Monachium - Arsenal i Real Madryt - Napoli.
22:40
Żadna drużyna, która przegrała pierwszy mecz 1/8 finału aż 0:4, nie awansowała do następnej fazy.
22:38
Luis Enrique przegrał dopiero piąty mecz w Lidze Mistrzów jako trener Barcelony.
94
KONIEC! SZYMON MARCINIAK GWIŻDŻE PO RAZ OSTATNI. PIŁKARZE PSG W KAPITALNY SPOSÓB OGRALI BARCELONĘ.
94
Barcelona próbowała jeszcze coś zdziałać w ostatnich sekundach.
92
Luis Enrique musi być wściekły na swoich piłkarzy. W lidze ucieka Real Madryt, a dzisiaj to...

91
Szymon Marciniak doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania na Parc de Princes.
91
Neymar uderzył wysoko nad poprzeczką!
90
Faulowany Neymar. Rzut wolny z okolic trzydziestego metra dla Barcelony.
89
Warto dodać, że Szymon Marciniak dostroił się sędziowaniem do poziomu gry PSG.
88
87
Dawno z lewej strony dośrodkowywał Kurzawa. No to mamy! Ale piłka w rękach Ter Stegena.
86
Schodzi z boiska Julian Draxler, strzelec drugiego gola dla PSG. W jego miejsce Javier Pastore.
86
Edison Cavani goni Zlatana Ibrahimovicia. Szwed strzelił w Europie 20 goli dla PSG. Cavani ma na razie 19 trafień.
83
SŁUPEK UMTITIEGO! Francuski obrońca z najbliższej odległości główkował po zgraniu Pique.
84
Thiago Motta nie może do końca cieszyć się z wygranej nad byłym klubem. Reprezentant Włoch pauzuje za kartki.
83
Dawid Podsiadło w meczu z Barceloną po prostu jest niezniszczalny.

81
Pierwsza próba prostopadłej pilłki Messiego do Suareza w drugiej połowie. Ba, chyba pierwsza proba w tym meczu. Piłka w rękach bramkarza PSG.
81
Barcelona próbuje rozgrywać piłkę w swoim stylu, ale dzisiaj wystarczy to na dojście do czterdziestego metra od bramki Trappa.