Cześć i czołem! Wtorkowy wieczór obfituje w piłkarskie emocje związane z Ligą Mistrzów. W Londynie gra Arsenal z Bayerem (szukajcie tekstówki w naszej aplikacji mobilnej), ja tymczasem zabieram Was pod Wezuwiusza, gdzie na Stadio San Paolo Napoli zmierzy się z Realem Madryt. W pierwszym spotkaniu było 3:1 dla "Królewskich", a jak będzie dzisiaj? Na relację tekstową zaprasza Adam.

22:36
Koniec meczu. Real Madryt wygrywa z Napoli 3:1. Dzięki za śledzenie naszej relacji.
90'+1
Ronaldo miał chrapkę na gola, ale go nie zdobędzie. Strzelił w światło bramki, strzał obronił Reina, ale nadbiegający Morata umieścił piłkę w siatce.
Spalone1
90'+1
GOOOOOOOOOOOOOOL! Królewscy kopiują wynik z Madrytu.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty.
89'
Sędzia pokazał jeszcze żółta kartkę na koniec meczu.
Rzuty wolne2
87'
Mertens znów przewrócił się w polu karnym. Sędzia rzutu karnego nie widział. Powtórki powinny to wykazać.
86'
Niewiele kontaktów z piłką zanotowali reprezentanci Polski.
85'
W Neapolu rozpoczyna się ruch na trybunach. Pierwsi kibice zaczynają opuszczać stadion.
22:28
Tymczasem w starciu Arsenalu z Bayernem z 1:0 zrobiło się.... 1:5.

83'
Carvaja w polu karnym Napoli poćwiczył żonglerkę. Trzema podbiciami przedostał się na piąty metr, ale strzał kompletnie mu nie wyszedł.
80'
Fouls against1
78'
Ronaldo ma apetyt na gola. Trafił jednak w obrońców.
77'
Spalone1
76'
Ostatni kwadrans nie przejdzie na pewno do historii futbolu.
76'
Mertens leży na murawie. Krótka przerwa w grze.
22:18
Tak w polu karnym skacze Ramos.

75'
Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Hamsika wszedł Zieliński.
Piotr Zieliński czeka na zmianę.
74'
Benzema trącił piłkę w polu karnym Napoli, ale strzału nie zdołał oddać, bo upadł na murawę.