Witajcie, dobry wieczór! Choć u nas Wszystkich Świętych, Liga Mistrzów gra!

Akt. 01/11/2016, 22:43 GMT+1

22:43
Trzymajcie się, dobrej nocy!

22:43
Kończąc dzisiejszą relację i mówiąc dobranoc podajemy komplet wyników: Besiktas – Napoli 1:1, Atletico – Rostow 2:1, Benfica – Dynamo 1:0, Manchester City – Barcelona 3:1, Borussia Moenchengladbach – Celtic 1:1, PSV – Bayern 1:2, Basel – PSG 1:2, Łudogorec – Arsenal 2:3
22:40
To jeszcze rzutem na taśme Griezmann zapewnił 3 punkty Atletico strzelając gola w 94. minucie. Los Colchoneros wygrali ostatecznie 2:1 z Rostowem
22:35
W doliczonym czasie gry Thomas Meunier dał 3 punkty PSG w meczu z FC Basel. Tymczasem prowadzeni przez Pepa Guardiolę gracze Manchesteru City wygrali z Barceloną 3:2
22:28
A jednak! GOOOOL! Arsenal za sprawą Mesuta Oezila chyba sięgnie po 3 punkty. Aktualnie w Razgradzie jest 3:2 dla graczy Wengera
22:20
U LA LA! FC Basel doprowadza do remisu w meczu z PSG. W 76. minucie gola strzelił Luca Zuffi
22:18
Julian Korb z czerwoną kartką, a Moussa Dembele wykorzystuje rzut karny i jest GOOOOL! Borussia Moenchengladbach remisuje z Celtikiem Glasgow 1:1
74'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:1 Ilkay Guendogan. Aguero, De Bruyne, Navas oddanie do Argentyńczyka, od niego piłka się odbiła, dobiegł do niej niemiecki pomocnik i podwyższył wynik. Manchester City w euforii
22:15
A to kto? Tak, tak. Robert Lewandowski znów trafił. W 74. minucie po podniu Alaby strzelił gola

22:11
W meczu Benfiki z Dynamem Kijów, goście mieli rzut karny, ale Junior Moraes nie pokonał Edersona
66'
W odpowiedzi De Bruyne trafił w słupek. Ależ się dzieje

65'
Andre Gomes po koronkowej akcji trafił w POPRZECZKĘ
63'
Nie zamierzają przestawać atakować gospodarze. Kolarov z lewego skrzydła, a bliski pokonania ter Stegena był najpierw De Bruyne, a następnie Aguero. Rzut rożny
60'
Aleksandar Kolarov ukarany żółtą kartką, a Fernando zmienia Fernanadinho
53'
Napór gospodarzy. Niewiele brakowało, a Otamendi zamknąłby dośrodkowanie De Bruyne, a tak to tylko rzut rożny
51'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! DE BRUYNE z rzutu wolnego i bez szans ter Stegen

50'
Rzut wolny dla Manchesteru City. Około 20 metrów, piłkę ustawił De Bruyne i Kolarov...
21:49
Na boisku w Bazylei pojawił się po przerwie Grzegorz Krychowiak. Polak zmienił Thiago Silvę

46'
Mogli fantastycznie rozpocząć 2. połowę gracze Guardioli. Wystawioną miał piłkę Sterling i zamiast strzelić, wdał się w drybling
21:47
Jeśli wyniki do przerwy, by się utrzymały to awans do fazy pucharowej wywalczyłyby: Barcelona, Atletico, Paris Saint-Germain i Arsenal