Cześć i czołem! Gotowi na wtorkowe emocje związane z Ligą Mistrzów? To super! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Manchester City - Monaco. W wyjściowej jedenastce gości zgodnie z przewidywaniami znalazł się Kamil Glik. Na relację zapraszam Adam.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Etihad Stadium / 21.02.2017

Akt. 21/02/2017, 22:38 GMT+1

22:38
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
90+3
Koniec! W ostatnich minutach nie oglądaliśmy groźnych sytuacji. Manchester City pokonuje AS Monaco 5:3, choć po 70 minutach przegrywał 2:3.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty, ale w ostatnich pięciu tempo wyraźnie spadło.
89'
Tymczasem kolejna roszada. Już ostatnia Raheem Sterling opuścił murawę, pojawił się na niej Jesus Navas.
22:31
Pierwszy raz w historii AS Monaco straciło 5 goli.
87'
Zmiana za zmianą. Tiemoue Bakayoko końcówkę meczu obejrzy z ławki, na boisku przebywał zaś będzie Nabil Dirar.
86'
Kolejna roszada. Za Sergio Aguero wszedł Fernando.
85'
Joao Moutinho zmienił kontuzjowanego Bernardo Silvę
22:27
To po tej podcince było 3:2 dla AS Monaco.

84'
Wilfredo Caballero w sobie tylko znany sposób zatrzymał Falcao!! Co za obrona!
83'
GOOOOOOOOOOOOL! Po takich końcówkach poznaje się prawdziwych mistrzów! Po wyśmienitej zespołowej akcji i błędzie Glika trzech piłkarzy City znalazło się przed bramką Subasicia. Jako przedostatni piłkę dogrywał Aguero, po którego podaniu Sane dopełnił formalności.
82'
Fabinho ukarany żółtą kartką za zatrzymanie kontry "The Citizens".
80'
Sergio Aguero umiejętnie minął Glika. Na szczęście dla obrońcy reprezentacji Polski strzał oddał kiepski.
78'
Valere Germain zmieniony przez Kyliana Mbappe'a
77'
GOOOOOOL, GOOOOOOL numer 7!! Wszystko bardzo szybko się dziś zmienia. Było 2:3 jest 4:3 dla Manchesteru City. Zagraną z rzutu rożnego piłkę przedłużył Toure po czym z pięciu metrów do bramki kopnął ją Stones. Glik znów mógł zachować się lepiej.
22:18
Falcao strzelił dziś dwa gole, czyli tyle samo ile łącznie w barwach Manchesteru United na Old Trafford.
73'
Zabaleta za dyskusje z arbitrem ukarany żółtą kartką, ale to City ma rzut wolny z prawej strony.
71'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Potężny strzał Aguero grzęźnie w siatce. Argentyńczyk wykorzystał błąd w kryciu piłkarzy Monaco - nie popisał się również Glik - i dokładne dośrodkowanie Silvy z prawej strony zamienił na gola.