Cześć i czołem! Gotowi na emocje związane z Ligą Mistrzów? Jeśli tak, to dobrze trafiliście. Zapraszamy na relację tekstową z rewanżowego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym Leicester podejmuje Atletico Madryt. Pierwsze spotkanie w stolicy Hiszpanii zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny Diego Simeone. Równolegle w naszej aplikacji mobilnej trwa tekstóweczka ze starcia Realu Madryt z Bayernem Monachium (2:1).

22:36
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Do zobaczenia wkrótce.
22:35
Bądźcie z nami, bo w drugim wtorkowym ćwierćfinale mamy dogrywkę.
22:34
KONIEC MECZU. Piłkarzy obu stron żegnają oklaski. Fani "Lisów" dziękują za największy sukces w historii klubu, kibice Atletico świętują kolejny awans do półfinału Ligi Mistrzów.
90'+4
Zbyt słaby strzał Griezmanna do pustej bramki. Piłka nie doleciała do pola karnego.
90'+3
Mądra gra Atletico w ostatnim kwadransie. Goście jak długo mogą, utrzymują się przy piłce.
90'+3
To była szansa! Albrighton posłał piłkę w jedenastkę, co skończyło się rzutem rożnym. Niedaleko futbolówki był Vardy.
90'+2
Leicester walczy do końca, ale niem ma pomysłu na wypracowanie pozycji do oddania strzału.
90'+1
Atletico gra z wykorzystaniem wszystkich piłkarzy. Cenne sekundy upływają.
90'
Sędzia doliczył do podstawowego czasu gry 4 minuty.
89'
Od dobrych kilku chwil gospodarze szukają swojej szansy w długich wybiciach. Problem w tym, że piłkarze Atletico są na to przygotowani.
88'
Diego Simeone cały czas krąży blisko końcowej linii boiska. Zachęca swoich piłkarzy do przemieszczania się w kierunku bramki Schmeichela.
87'
W kluczowych momentach brakuje dokładności piłkarzom gospodarzy.
86'
Mahrez po jednej z kontr upadł na murawę i złapał się za plecy. Mecz musi dokończyć, bo menadżer Leicesteru nie może już dokonywać zmian.
85'
Savić w porę wybija piłkę spod nóg Chilwella
84'
Zmęczenie daje się we znaki piłkarzom obu drużyn.
83'
Za Morgana wszedł Amartey.
82'
Występ Morgana w dzisiejszym meczu nie był pewny do ostatnich chwil. Ostatecznie pojawił się na murawie, ale przy próbie wybicia piłki doznał kontuzji mięśnia uda. Nie dokończy meczu.
80'
Schmeichel ostatnim obrońcom Leicester. Gospodarze już nie kalkulują, tylko coraz większą liczbą graczy przemieszczają się pod pole karne.