Już w piątek Legia dowie się, z kim zmierzy się w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
22:38
Legia zagrała dość przeciętne spotkanie, ale to, co miała osiągnąć, osiągnęła.
22:37
Czekaliśmy na polski klub w fazie grupowej Ligi Mistrzów od 20 lat i dzisiaj, 23 sierpnia 2016 roku, ta oczekiwanie się zakończyło!
22:37
JEST! JEST! JEST! Moen zakończył mecz! Legia zremisowała z Dundalk FC 1:1, a w dwumeczu wygrała 3:1 i awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów!
90+3'
Legia Warszawa
Hasi przeprowadził jeszcze jedną zmianę. Na boisku pojawił sie Prijović, zmieniając Moulina.
90+1'
Kucharczyk został sam na desancie i to się opłaciło. Szybko rozegrany rzut wolny i Kucharczyk był w idealnej sytuacji. Najpierw oszukał dwóch rywali, a później oddał niesamowicie mocny strzał na bramkę i pokonał Rogersa.
90+1'
Kucharczyk! Kucharczyk ratuje Ligę Mistrzów.
90+1'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!
90'
Sędzia Moen doliczył cztery minuty. Cztery minuty od wymarzonego awansu!
89'
Najlepsza szansa Legii na strzelenie gola! Idealne dogranie do Guilherme, ten uderzył wolejem, lecz wprost w Rogersa. Szkoda.
88'
Druga zmiana w Dundalk. McEleney'ego zmienił O'Connor.
88'
Dundalk traci piłkę w głupi sposób. Dobrze, sekundy lecą.
87'
Coraz bliżej końca, ale Dundalk nie rzuca się do szaleńczych ataków. Piłkarze Kenny'ego spokojnie i mądrze konsruują akcje, szukając luk w ustawieniu Legii.
86'
Niestety na boisku siedzi Guilherme. Skrzydłowy Legii na szczęście szybko się podniósł.
85'
Kontrowersja. Świetne zagranie do Kucharczyka, obrońcy Dundalku nie utrzymali linii spalonego, lecz sędza i tak odgwizdał pozycję spaloną.
84'
Pierwsza zmiana w Dundalk. Zszedł Shields, zmienił go Meenan.
83'
Dwie groźne akcje Legii. Najpierw Kucharczyk nabił obrońcę, a chwilę później nie sięgnął piłki zagranej przez Moulina.
81'
Była wspaniała szansa na kontrę. Lewczuk zabrał się z piłką do linii środkowej i podał do wychodzącego na wolne pole Kucharczyka. Zrobił to jednak trochę za późno i z interwencją zdążył Barrett.
79'
Ależ było gorąco! McMillan oszukał Ofoe, popędził kilka metrów z piłką, przegrał ją na prawą stronę do Finna. Ten oddał strzał, ale zbyt lekki i Malarz poradził sobie z interwencją.