Piłkarze Bayernu Monachium nie rezygnują z walki o pierwsze miejsce w grupie D Ligi Mistrzów. Aby przedłużyć swoje szanse Robert Lewandowski i jego koledzy muszą jednak w środę wygrać w Rostowie. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Olimp 2 Stadion / 23.11.2016

Akt. 23/11/2016, 19:57 GMT+1

19:57
To nie koniec dzisiejszych emocji w Lidze Mistrzów. Od godziny 20:45 zapraszamy na mecz Arsenal - PSG, a w pierwszym składzie gości zagra Grzegorz Krychowiak. Do przeczytania zatem wkrótce.
19:56
Był to ardzo przyjemny mecz do oglądania, może martwić jednak słaba gra w drugim spotkaniu z rzędu Roberta Lewandowskiego.
90
KONIEC MECZU!!! Sensacja w Rostowie, tamtejsze FK pokonuje Bayern Monachium 3:2.
90+4
POWINNO BYĆ 4:2!!! Jednak Jekhimow został uprzedzony w ostatniej chwili przez wracającego Lahma.
90+4
Piłka w rękach Dżanajewa.
90+3
Jeszcze jeden rzut rożny dla Bayernu.
90+2
Zupełnie nieudane dośrodkowanie Thiago daje chwilę oddechu obronie gospodarzy.
90+1
Seria rzutów rożnych Bayernu.
90+4
Gospodarze bronią się desperacko we własnym polu karnym, a rozpoczął się doliczony czas gry.
89
BRONI DŻANAJEW! Z 13 metrów lewą nogą uderzał Thiago, ale golkiper Rostowa odbił piłkę do boku.
86
CZY TO KARNY DLA BAYERNU? Nie, to jednak spalony Thomasa Muellera.
85
Kolejny raz Muellerowi udało się oddac strzał głową... lecz kolejny raz uderzenie Niemcowi zupełnie nie wyszło.
82
Zmiana w zespole gospodarzy - schodzi z boiska Sardar Azmoun, a zastępuje go Maksym Grigoriew.
81
Kolejna akcja Bayernu okazała się nieudana, Bawarczycy ponownie muszą zaczynać od własnej połowym przez moment piłkę miał nawet przy nodze Ulreich.
78
NIEUDANY STRZAŁ MUELLERA! Po dośrodkowaniu Bernata spod linii końcowej napastnik Bayernu w znakomitej sytuacji uderzał głową, ale co z tego - pilkę posłał prosto w ręce Dżanajewa.
77
Trzena przyznać, ze Robert Lewandowski jest dzisiaj zupełnie niewidoczny, gdyby miał wartościowego zmiennika na ławce rezerwowych, to pewnie Ancelotti by Polaka na niej posadził.
76
Teraz Costa spróbował prostopadle zagrać do Lewandowskiego, podanie Brazylijczyka było jednak zbyt mocne.
75
Bayern ponownie rozbił namioty na połowie gospodarzy, ale co innego przewaga pozycyjna, a co innego wypracowanie sobie sytuacji do strzelenia gola, z tym goście mają problemy.
72
Mueller na ratunek - na ostatnie 18 minut reprezentant Niemiec wchodzi do gry, a zastępuje Renato Sanchesa.
67
Idealnie przymierzył Ekwadorczyk, posłał piłkę nad murem, tuż przy słupku bramki Ulreicha. Golkiper Bayernu niby zareagował w tempo, wyciągnął się jak tylko mógł... ale piłki nie sięgnął. Zaryzykuje stwierdzenie, że Neuer by w tej sytuacji dał radę, strzał mimo wszystko nie był jakoś specjalnie mocny, chociaż precyzji nie można odmówić.