Czternaście goli w dwóch meczach - poprzeczka w Lidze Mistrzów we wtorek została zawieszona pod samym sufitem! Ale zapominamy już o emocjach w Manchesterze i Leverkusen i skupiamy się wyłącznie na tym, co dzisiaj. Na tapecie pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów FC Porto - Juventus Turyn z legendami w bramkach - Iker Casillas kontra Gianlugi Buffon! Na relację zaprasza łup!

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Estádio do Dragão / 22.02.2017

Akt. 22/02/2017, 22:37 GMT+1

22:35
KONIEC MECZU W PORTO. Porto - Juventus 0:2. Zasłużone zwycięstwo "Starej Damy" minimalnym nakładem sił. Porto przez większość meczu dzielnie się broniło, a na jego porażce zaważyły dwie minuty, kiedy dwa gole strzelili dwaj rezerwowi. Dziękujemy za dziś i zapraszamy na kolejne relacje już w czwartek! Dobranoc!
90
Bardzo chce się wykazać Dani Alves. Ma już gola, teraz walczy jeszcze o asystę. Daje do zrozumienia trenerowi, że w kolejnym meczu chciałby pograć zdecydowanie więcej
90
Czas doliczony. 2 minuty
90
Zaczyna się ostatnia minuta. Chyba Gianluigi Buffon nie doczeka się pierwszego celnego strzału piłkarzy Porto...
89
Kolejna żółta kartka dla Porto. Ukarany Ivan Marcano, który teraz mocno przepycha się z Khedirą
87
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLAAAA NIE MA! Higuain do Pjacy, a ten zagrał za mocno do Khediry. Wielu odpuściłoby taką piłkę, ale nie Niemiec. Próbował pokonać wślizgiem Casillasa, ale piłka o centymetry minęła bramkę Porto. Szczęście jest dziś po stronie gospodarzy, i to mimo że przegrywają 0:2
86
Ostatnia zmiana w Juve. Schodzi niespełniony dziś Dybala, w jego miejsce Claudio Marchisio
85
Felix Brych ponownie sięgnął do kieszonki. Żółta kartka dla kapitana FC Porto Hectora Herrery, który jednym kopnięciem wyciął... dwóch rywali
A. Koné
A. Koné
Sevilla FC
Sevilla FC
22:24
Aż 7:0 w kornerach dla Juve. To pokazuje, że tego wieczora FC Porto z ofensywą jest, delikatnie mówiąc, na bakier
80
Walczą gospodarze o honorowego gola, ale to chyba pozorowana walka... Oni chcieliby, żeby ten mecz już się skończył
22:22
Tak Juventus świętuje drugiego gola:
80
Zafrasowana mina trenera FC Porto...

78
Róg dla Juventusu. Higuain miałby patelnię, gdyby wcześniej nie odepchnął rywala. Słusznie odgwizdane przewinienie
77
Trochę to zaczyna wyglądać tak, jakby było już po dwumeczu. A zaważyły na tym dwie fatalne minuty Porto. Tyle wysiłku na nic!
74
Ależ nosa ma Massimiliano Allegri! Drugiego gola dla Juventusu strzela drugi rezerwowy! Dani Alves wykorzystuje podanie Aleksa Sandro i strzałem z bliskiej odległości wbija gwóźdź do trumny Casillasa i Porto
72
Była to dwójkowa akcja Pjacy z Dybalą, ale przy golu niespodziewaną asystę zaliczył rezerwowy... Porto Layun, który niefortunnie odbił piłkę zagraną przez Argentyńczyka wprost do Pjacy. Dżoker Juve nie czekał ani chwili i huknął płaskim podbiciem nie do obrony!
72
GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 JUVENTUS! CO ZA PRZYPADEK! AUTOREM GOLA MARKO PJACA, KTÓRY POJAWIŁ SIĘ NA BOISKU 5 MINUT WCZEŚNIEJ