Dobry wieczór! Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu w Kijowie, w którym Dynamo gra z Napoli.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Olimpiyskyi / 13.09.2016
1
2

Akt. 13/09/2016, 22:38 GMT+2

22:37
Dzięki za śledzenie naszej relacji! Zapraszamy na kolejne!
22:36
Koniec meczu. Napoli wygrywa w Kijowie 2:1. Wszystko co dobre w tym spotkaniu wydarzyło się w pierwszej połowie. Druga cześć meczu była słaba. Piotr Zieliński w przeciwieństwie do Arkadiusza Milika był praktycznie nie widoczny.
90'+2
Jarmolenko mocno denerwuje się na swoich młodszych kolegów.
90'+1
Piłka w rękach Pepe Reiny po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.
90
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.
88'
Jarmolenko technicznie, ale również bardzo niecelnie.
87'
Harmasz blisko pola karnego wywalczył rzut wolny.
86'
Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzay. Za Moraesa pojawił się Hładki
85'
Napoli w drugiej połowie nie specjalnie się wysila, aby powiększyć swoją przewagę.
83'
Reina skutecznie wyłapał piłkę w polu karnym, zatrzymując tym samym akcję Dynama.
82'
Arkadiusz Milik zmieniony przez Gabbiadiniego
81'
Korzun zmienił Rybałkę.
80'
Milik po podaniu Ghoulama nie zdołał trącić piłki czubkiem buta w polu karnym.
79'
Husiew kilka metrów od pola karnego stracił piłkę.
77'
Milik z pierwszej piłki chciał zagrać do Insigne, ale dobrze ustawieni obrońcy szybko przerwali akcję.
75'
Jarmolenko walczył o piłkę wychodzącą poza boisko, ale zamiast jej przewrócił wślizgiem bocznego arbitra.
73'
Antunes przebiegł z piłką pół boiska, po czym wypracował rzut rożny.
72'
Seria zmian z obu stron. Za Mertensa wszedł Insigne, zaś Cygankowa zmienił Husjew.
70'
Zbyt krótkie podanie Jarmolenki w pole karne.
68'
Sidorczuk pada w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu! Sędzia nie dał się nabrać i pokazał pomocnikowi gospodarzy żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, ponieważ piłkarz Dynama był wcześniej już ukarany przez arbitra!