Hej, witajcie! Niestety, ale na początek musimy Wam przekazać złe wieści. Potwierdziły się informacje niemieckiej prasy - Robert Lewandowski nie znalazł się w szerokim składzie Bayernu na mecz z Realem, który rozpocznie się o godz. 20:45. Smutna wiadomość, ale i bez Polaka zapowiada się świetne widowisko. Bądźcie z nami, śledźcie naszą relację lajw na aplikacji mobilnej. Zaprasza Kaszaj!

Liga Mistrzów / Ćwierćfinał
Allianz Arena / 12.04.2017

Akt. 12/04/2017, 22:40 GMT+2

22:39
Ja już się żegnam. To było fajne kilka godzin z Ligą Mistrzów. Mamy nadzieję, że na rewanż wykuruje się Robert Lewandowski, który dziś siedział na trybunach (uraz barku). DOBRANOC!
22:38
KONIEC MECZU! Real wygrywa na wyjeździe z Bayernem 2:1 po dwóch golach Cristiano Ronaldo. Przypomnijmy, że przy prowadzeniu 1:0 Bayernu gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. A na początku drugiej połowy Javi Martinez dostał czerwoną kartkę i od tego momentu wszystko się posypało
90+3'
Ciśnie jeszcze Real, ale chyba nic z tego nie będzie. Zostało kilkanaście sekund
90+1'
RAMOS STRZELA Z GŁÓWKI... SPALONY. Kibice Bayernu mogą odetchnąć
89'
Nerwy wśród gospodarzy. Żółta kartka dla Vidala
86'
Bayern nie atakuje, Bayern nie chce przegrać wyżej. Od momentu czerwonej kartki tylko się bronił
83'
James zmienia Benzemę
83'
Trafny wpis pana Rudzkiego
82'
Imponujące! Tymczasem poza boiskiem jest Mueller
80'
Teraz MARCELO! Obok bramki. Chyba chce trzeciego gola Real
76'
To musiało w końcu wpaść. Wrzucał Asensio, akcję wykończył RONALDO! Po kilku fantastycznych interwencjach Neuer w końcu skapitulował. KLASA RONALDO, wielka klasa!
76'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl DLA REALU!!! 2:1! Gola strzela RONALDO!
75'
ZNÓW NEUER! Tym razem zatrzymał RONALDO! Powinno być 2:1 dla Realu, może nawet 3:1. Mamy jednak cały czas remis. Real napiera, Real chce dziś wygrać.
72'
KARIM BENZEMA! Stanął oko w oko z Neuerem, ale strzelił prosto w niego! Real bardzo chce drugiego gola
69'
Passa przerwana w wielkim stylu
66'
Krystian Ronaldo?
63'
Przypomnę tylko, że Martinez miał w tym meczu nie grać. W podstawowej jedenastce zastąpił kontuzjowanego Matsa Hummelsa