Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Atletico Madryt - Bayern Monachium, ale będziemy też śledzić, co dzieje się w innych spotkaniach, w których grają Polacy.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Estadio Vicente Calderón / 28.09.2016

Akt. 28/09/2016, 22:40 GMT+2

22:40
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
22:39
Robert Lewandowski miał dobrą okazję do strzelenia gola w 76. minucie, ale po jego strzale głową z 11 metrów piłka przeleciała obok słupka.
22:38
Koniec meczu! Atletico pokonało Bayern 1:0, będąc zespołem niemal perfekcyjnym w defensywie.
90'+5
Robben z trudnej sytuacji strzelił w bramkę, ale Oblaka nie miał szans pokonać.
90'+3
Simeone napracował się dziś przy linii równie mocno co piłkarze na murawie.
90'+2
Antoine Griezmann zmieniony przez Thomasa Teye Parteya.
90'
Diego Godin z ostrego kąta w boczną siatkę. Część kibiców, zapewne tych siedzących w górnych rzędach, mogła myśleć, że piłka w wpadła do bramki, ponieważ siatka bardzo mocno zatrzepotała.
90'
Sędzia doliczył aż 5 minut. Tych przerw w grze było jednak sporo.
89'
Robben dośrodkował do Alaby, ale jego strzał głową daleki od ideału.
88'
Dużo wymian, ale dalej niewielkie zagrożenie pod bramką Atletico.
86'
Oba zespoły grają w komplecie.
85'
Obaj zawodnicy bardzo długo leżeli na murawie. Chilijczyk za to zagranie zobaczył zaś żółtą kartkę.
83'
To nie są najlepsze minuty Vidala! Najpierw wywołał rzut karny, a następnie zaraz po nim stracił równowagę po czym wbił wręcz w murawę Saula Nigueza.
83'
Potężny strzał Antoine Griezmann z jedenastu metró zatrzymał się na poprzeczce!!
82'
Rzut karny dla Atletico, po tym jak Vidal na pograniczu pola karnego staranował wręcz Griezmann.
80'
Nicolas Gaitan zmienił Fernando Torresa
80'
Robben zagrał do Vidala. Ten przyjął piłkę i odegrał do Holendra, który kopnął zza pola karnego. Futbolówka minimalnie minęła światło bramki.
78'
Filipe Luis z dalszej odległości celnie ale niegroźnie.
76'
To powinien być gol na 1:1!!! Obrońcy na chwilę zaspali przy Robercie Lewandowskim. Piłkę wprost na głowę dograł mu z dalszej odległości Alonso, ale strzał reprezentanta Polski obok słupka
75'
Ribery zamiast strzału wolał jeszcze zbliżyć się do bramki, co skończyło się rzutem rożnym.