Cześć i czołem! Dzisiaj kończymy rywalizację w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Madrycie Atletico gra z Bayerem, a w drugiej parze o miejsce w ćwierćfinale rywalizują Monaco i Manchester City. Przed "Aptekarzami" nielada trudne zadanie, bo do awansu do kolejnej rundy potrzebują strzelenia trzech goli na Estadio Vicente Calderon. Czy im się to uda? Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia.

22:36
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
22:35
Koniec!! Atletico w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W rewanżowym spotkaniu drużyna ze stolicy Hiszpanii zremisowała 0:0 z Bayerem Leverkusen. W pierwszym spotkaniu było 4:2 dla ludzi Diego Simeone.
90'+2
Oba zespoły czekają chyba na końcowy gwizdek.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.
Bellarabi popedził prawym skrzydłek, dograł w pole karne, ale strzał Baileya poszybował daleko od bramki.
89'
Nicolas Gaitan za faul na środku boiska ukarany żółtą kartką.
N. Gaitán
Żółta kartka
N. Gaitán
Atletico Madryt
Żółte kartki1
Faule1
88'
Limit zmian w :everkusen wykorzystany. Jako ostatni zszedł Volland.
85'
Lucas ładnie przechwycił piłkę pod polem karnym Atletico, po czym przedarł się z nią w okolice linii środkowej boiska. Był faulowany przez obrońców gości, ale zdaniem sędziego nie były to interwencje na żółtą kartkę.
84'
Oblak niczym Wielki Mur. Coś w tym jest
83'
Akcja "Aptekarzy" zakończona faulem na Godinie.
81'
Chicharito poza boiskiem.
80'
Niewygodny strzał zza pola karnego Kevina Kampla. Oblak do ostatniej chwili był zasłonięty, ale błędu nie popełnił.
79'
Przywitanie Baileya z murawą i piłką zakończył się strzałem na bramkę. Oblak znów zachował czujność.

78'
Jamajczyk Bailey na murawie. Zmienił Brandt, o którego grze nie można napisać wiele.
22:19
Diego Simeone ma świadomość, że jego zespół jest już bardzo blisko awansu do ćwierćfinału, ale tradycyjnie bardzo nerwowo reaguje na wydarzenia na boisku.
73'
Kolejna dobra interwencja Oblaka. Tym razem zatrzymał strzał Bellarabiego, a następnie umiejętnie wybił piłkę spod nóg Chicharito.
71'
Savić na boisku. Zmienił Yannicka Carrasco.
S. Savic
Wchodzi
S. Savic
Y. Carrasco
Schodzi
Y. Carrasco
71'
Nieczysty wślizg Julian Baumgartlinger ukarany żółtą kartką.
J. Baumgartlinger
Faule1
Fouls against2
Strzały niecelne2
69'
Cztery strzały w tym trzy celne w jednej akcji Bayeru. Goście do 68. minuty ani razu nie posłali piłki między słupki.