Czas na ciąg dalszy walki o Ligę Mistrzów. W środę kolejne dziesięć drużyn rozpocznie rywalizację o awans do piłkarskiego raju. Najciekawiej powinno być w Valencii, gdzie czwarty zespół minionego sezonu Primera Division spotka się z AS Monaco, czyli ćwierćfinalistą poprzedniej edycji tych rozgrywek.

Liga Mistrzów / Baraże
Estadio de Mestalla / 19.08.2015

Akt. 19/08/2015, 22:39 GMT+2

Dziękujemy za uwagę. I zapraszamy na czwartek. Legia i Lech walczą o fazę grupową Ligi Europy.
W innych meczach:

Skenderbeu - Dinamo Zagrzeb 1:2,
Celtic - Malmoe 3:2,
Rapid - Szachtar 0:1,
Bazylea - Maccabi 2:2.
Sypnęło bramkami w ostatnich minutach. Maccabi wyrównało. Dinamo objęło prowadzenie i Malmoe strzeliło na 3:2.
Valencia uspokoiła nieco sytuację trzecim golem. Na rewanż pojedzie spokojniejsza.
KONIEC MECZU.
90+2
Monaco naciska i było blisko. Martial znów świetnie się przedarł. Strzelił z narożnika pola karnego, piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny. Świetnie gra ten piłkarz dziś.
90+1
Sędzia doliczył cztery minuty.
88'
To trzeba teraz zredagować poprzedni wpis. Rewanż może być mniej pasjonujący. Valencia poprawiła trochę swoją sytuację przed spotkaniem w Księstwie.
86'
Piłka po zamieszaniu z rzutu rożnego została wybita przez Walleca przed pole karne. Tam nadbiegł Feghouli i z prostego podpicia, bez zastanawiania kopnął mocno i trafił. Bramkarz bez szans.
86'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Feghouli!!!
W pozostałych meczach na razie bez zmian.
Skenderbeu - Dinamo 1:1,
Celtic - Malmoe 3:1,
Rapid - Szachtar 0:1
Bazylea - Maccabi Tel-Awiw 1:1
82'
Można już z pewnością powiedzieć, że rewanż zapowiada się ekscytująco. Monaco strzeliło gola na wyjeździe i naprawdę w Księstwie może się dziać.
79'
Trener Monaco także wykorzystał już wszystkie zmiany. El Shaarawy za Bernardo Silvę. Wcześniej Bahlouli za Pasalicia. I Dirar za Ivana Cavaleiro.
78'
Valencia dokonała już wszystkich zmian. Negredo za Pereza. Javi Fuego za Paco Alcacera. Piatti za De Paula.
74'
Parejo mocno z pierwszej piłki z linii pola karnego i mocno niecelnie.
73'
Martial ruszył i przebiegł prawie ponad pół boiska po własnym odbiorze jeszcze na połowie Valencii. To jest ewidentnie jego mecz.
El Arbi Soudan, 1:1 w meczu Albania - Dinamo Zagrzeb.
67'
Valencia przejęła inicjatywę. Teraz dobre dośrodkowanie Piattiego w pole karne. Mocne, ale piłkę złapał Subasić. Po przemyśleniu była to chyba jednak próba zaskoczenia bramkarza Monaco.
W międzyczasie Celtic na 3:1 z Malmoe. Druga bramka Griffithsa w 62. minucie.
59'
Całkiem podobna akcja do piewrszego gola Velnncii. Tym razem dośrodkowanie z prawej strony zamknął Piatti, który podał do Parejo.