Cześć i czołem! Gotowi na sportowe emocje z udziałem piłkarzy Realu Madryt i Manchestetu City? Mamy nadzieję, że będzie to dobre spotkanie.

Akt. 04/05/2016, 22:40 GMT+2

22:39
    Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
    90'+5
    Koniec meczu! Real Madryt w finale Ligi Mistrzów. Zmierzy się tam z Atletico Madryt.
    90'+5
    Real ma rzut rożny w 5 minucie doliczonego czasu gry.
    90'+4
    James Rodriguez w sytuacji sam na sam nie utrzymał się na nogach.
    90'+3
    Otamendi za faul na Ronaldo zobaczył żółtą kartkę.
    90'+2
    Kovacic przebił się na połowę rywali, zagrał prostopadłą piłkę, ale Hart wyszedł z bramki we właściwym momencie.
    90'
    Bramkarz gra dalej, ale sędzia doliczył 4 minuty.
    90'
    Navas wyszedł na granicę pola karnego nie mógł złapać piłki, więc zdecydował się ją wybić (dwukrotnie) głową, ale doznał przy tym urazu nogi.
    89'
    Aguero wreszcie o sobie przypomniał. Jego strzał z dystansu zaczepił o górną siatkę.
    89'
    Kovacić we właściwym momencie przerwał akcję City.
    88'
    Luka Modrić żegnany na stojąco przez kibiców. W jego miejsce na ostatnie minuty pojawi się Mateo Kovacić. Obaj trenerzy wykorzystali limit zmian.
    87'
    Trener Realu nerwowo wypatruje końcowego gwizdka. Do końca regulaminowego czasu gry 3 minuty.

85'
    Bale chciał sprowokować rzut wolny blisko pola karnego, wchodząc w dwóch obrońców, ale sędzia gry nie przerwał. Jak łatwo się domyślić nie spodobało się to kibicom Realu.
    84'
    De Bruyne wolał uderzyć z ostrego kąta niż posłać górną piłkę w kierunku kolegów, to nie był udany strzał.
    83'
    Po stracie Marcelo City miało okazję wyprowadzić ciekawy atak. Przy linii końcowej Lucas Vazquez bardzo mocno wszedł w nogi Sterlinga, za co zobaczył żółtą kartkę, a goście mają rzut wolny.
    82'
    Real cały czas kontroluje mecz, ale trzeba przyznać, że City po zmianach zaczęło grać z większym entuzjazmem w ataku.