Dobry wieczór! Witamy Was bardzo serdecznie i serwujemy rewelacyjne spotkanie. Na Parc des Princes w Paryżu przyjechał Real Madryt by zmierzyć się z Paris Saint-Germain.

Akt. 21/10/2015, 22:42 GMT+2

22:42
Dzięki wielkie za śledzenie relacji i bądźcie z nami ponownie na kolejnych tekstówkach!
22:38
W samej końcówce zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze, ale bezskutecznie próbowali zagrozić bramce strzeżonej przez Keylora Navasa
22:37
Ewidentnie po Realu widać rękę Beniteza, dzięki któremu Królewscy znakomicie bronią. PSG mogło się podobać dużo bardziej w drugiej połowie
22:35
A JEDNAK! Bez bramek na Parc des Princes. Oba zespoły w tej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie straciły gola. Liderem grupy A wciąż Real Madryt, który wyprzedza PSG jedynie lepszym bilansem bramkowym
93'
Ależ oblężenie bramki gości na koniec.
91'
Wybiegł poza pole karne Navas i był pierwszy przy piłce
90'
3 minuty doliczone przez arbitra
90'
Mamy na murawie kibica, który wbiegł by przytulić Cristiano Ronaldo
89'
Wycofani goście. Zepchnięci do głębokiej obrony gracze Beniteza. Choć Modrić dalekim zagraniem podawał do Czeryszewa, a Rosjanin zdecydował się na strzał
88'
Czyżby Paryż był kolejnym przystankiem w karierze Cristiano Ronaldo? Tak piszą poważane dzienniki we Francji
87'
Żółta kartka dla Serge'a Auriera. To raczej za dyskusje i wykopanie piłki po gwizdku
86'
Dienis Czeryszew z żółtą kartką, Rosjanin faulował bo przerwał kontrę. To było umiejętne zagranie piłkarza Realu Madryt
86'
Powtórka z rozrywki, krótkie rozegranie. Niemiec znów wrzucał, ale kapitan PSG przeciął akcję
85'
Okazja dla gości. Faulowany był zdaniem sędziego Ronaldo. Kroos będzie wrzucał piłkę z krótkiego rzutu rożnego. Thiago Silva wybił futbolówkę na rzut rożny
82'
Pragamatyzm w grze obu drużyn? Na to wygląda, że trenerzy wolą nie stracić bramki i utrzymać tę sytuację w grupie
80'
I po ostatnią zmianę sięga Laurent Blanc. W miejsce zagrożonego (żółta kartka) Verrattiego wchodzi Ezequiel Lavezzi
77'
Lucas Vazquez ukarany żółtą kartką
75'
Lucas bardzo wysoko wyszedł w powietrze do dośrodkowania z lewej flanki Matuidiego. Za mocno nabiegł na piłkę i po strzale ta poleciała wysoko nad bramką
73'
Schodzi Jese, a zastępuje go Dienis Czeryszew
72'
Fantastyczna kontra Realu. 4 piłkarzy na pełnym biegu było na połowie PSG. Strzelał ostatecznie CR7 i niewiele zabrakło