Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację tekstową z dwóchł wtorkowych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mamy nadzieję, że pierwsze emocje zapewnią nam mecze PSG - Chelsea i Benfica - Zenit Sankt Petersburg.

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Parc des Princes / 16.02.2016

Akt. 16/02/2016, 22:39 GMT+1

22:38
Dziękujemy za dzisiaj i zapraszamy na nasze jutrzejsze relacje oraz na transmisje z Ligi Europy w czwartek!
22:37
Natomiast na Estadio da Luz oglądaliśmy wyrównane widowisko z lekką przewagą gospodarzy. Wspaniały sezon rozgrywa Jonas, który już strzelił 23 gole.
22:36
Bardzo dobre widowisko oglądaliśmy na Parc des Princes. PSG przeważało przez większość spotkania, co ostatecznie pozwoliło im na strzelenie dwóch goli. Podopieczni Blanca oddali aż osiem strzałów przy czterech gości.
22:35
Koniec spotkania na Estadio da Luz! Benfica wygrywa 1:0 i jest bliżej awansu do kolejnej rundy!
94'
Jeszcze jedną sytuację miała Benfika! Uderzenie z dalszej odległości wybronił jednak Łodygin.
93'
Tymczasem trwa spotkanie w Portugalii. Criscito otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną.
22:33
Koniec meczu na Parc des Princes! PSG wygrywa w pierwszym meczu 2:1!
92'
Gola na Estadio da Luz!!!! Niesamowity Jonas daje prowadzenie Benfice! Asystował Gaitan.
91'
Oj, niebezpieczne to było. Klatką zgrywał piłkę do bramkarza Maxwell. Blisko jej przejęcia był Azpilicueta, ale Trapp zdążył złapać futbolówkę.
89'
Chelsea nie potrafi odpowiednio rozprowadzić swoje akcje. Chyba podopieczni Hiddinka stracili nadzieję na poprawę wyniku. Bardzo niewidoczny jest Fabregas.
88'
Diego Costa próbował atakować na lewej flance. Tylko co on tam robi? Skończyło się na stracie.
87'
Fatalne dośrodkowanie Williana.
86'
Rzut wolny dla Chelsea. Thiago Silva faulował Williana w bocznym sektorze boiska.
85'
Gospodarze szukają kolejnych goli. Teraz częściej atakują prawą stroną, ale brakuje precyzji w ostatnim zagraniu.
84'
Zmarnował szansę Marquinhos. Świetnie zagrał piętą Pastore, dzięki czemu obrońca PSG znalazł się w bardzo dobrej sytuacji. Jednak źle uderzył piłkę.
83'
Dzisiejszy gol Cavaniego, to już trzecie trafienie przeciwko Chelsea, gdy Urugwajczyk gra w barwach PSG.
82'
PSG dalej atakuje. Rabiot dobrze rozciągnął piłkę na prawą stronę, ale Pastore popełnił błąd przy przyjęciu i stracił futbolówkę.
81'
Dwie zmiany w PSG. Pastore wszedł za Matuidiego, a Rabiot za Verrattiego.
80'
The Blues muszą zaatakować. Do końca 10 minut + doliczony czas przez sędziego.
79'
Piękna akcja! PSG znów prowadzi! Cavani w odpowiednim momencie ruszył do piłki i uciekł rywalom. Później z ostrego kąta pokonał bramkarza Chelsea.