Super ciekawy wieczór z Ligą Mistrzów nam się zapowiada. Zapraszamy na naszą multirelację lajw. Naszą główną areną jest mecz Olympiakosu z Arsenalem, ale będziemy także na innych arenach

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Stadio Karaiskaki / 09.12.2015

Akt. 09/12/2015, 23:11 GMT+1

23:11
    Dziękujemy, że byliście z nami!
    22:39
    I jeszcze ostatnia grupa, gdzie Gent pokonał Zenit 2:1 i razem z Rosjanami awansował do kolejnej fazy. Valencia - Lyon 0:2 Hiszpania mimo porażki znaleźli się w Lidze Europy
    Najwięcej emocji było w Grupie E. Tam pewna pierwszego miejsca Barca zremisowała z Bayerem 1:1. Drugie miejsce wydusiła Roma remisując także z BATE - 0:0
    22:36
    W grupie G także już wszystko jasne. Z pierwszego miejsca wychodzi Chelsea, która własnie ograła Porto 2:0. Portuglaczycy kończą na trzeciej pozycji. Drugie jest Dynamo Kijów (pokonało Maccabi 1:0).
    22:34
    Koniec meczu w Pireusie. Olimpiakos przegrywa z Arsenal 0:3 (hat trick Giroud) i to Anglicy awansują do 1/8 finału. Z pierwszego miejsca w tej grupie wychodzi Bayern, który pokonał w Zagrzebiu Dinamo 2:0 (DWA TRAFIENIA LEWANDOWSKIEGO).
    90'
    Thomas Mueller nie strzela karnego. Ale szkoda, że nie dał Lewemu skompletować hat tricka
    89'
    Michał Pol na TT: na miejscu Garcii zapytałbym się w szatni Szczęsnego czy woli Malboro czy Camele
    87'
    Czekamy teraz na rozstrzygnięcia w meczach Bayer - Barca 1:1 i Roma - BATE 0:0
    85'
    W meczu Arsenalu już nudy. Jedni są pogodzeni z losem, drudzy pewni swego
    82'
    Gent - Zenit 2:1, a to oznacza, że Gandawa i Rosjanie awansują z tej grupy
    80'
    SZCZĘSNY rzeczywiście dokonał cudu. Obronił uderzenie z czterech metrów. BRAWO, BRAWO!
    79'
    Dostaliśmy info z Rzymu, że Szczęsny znakomicie interneniował, bo by była nielada sensacja na Stadio Olimpico. Roma - BATE nadal 0:0
    78'
    Podłamani, zrezygnowani piłkarze Olympiakosu. To miał być ich wieczór, ale Arsenal jest za mocny
    76'
    A dla Giroud to pierwszy hat trick w barwach Arsenalu. Ładny moment sobie wybrał Francuz
    74'
    Tomasz Włodarczyk z PS na Twitterze: 30 goli w 46 meczach Ligi Mistrzów. Za chwilę dobije do 50 w tym roku
    72'
    Walcott opuszcza murawę. Wchodzi na niego Gibbs. Arsenal już pewny swego. Olimpiakos musi strzelić dwa gole, aby awansować
    69'
    Polak ma już 7 goli w sześciu meczach tej edycji Ligi Mistrzów. Czapki z głów!
    66'
    Lewandowski strzelił dwa gole w ciągu dwóch minut
    66'
    NO I ROBERT LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI! Bayern prowadzi już 2:0 z Dinamem
    66'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl. 3:0 ARSENAL! OLIVIER GIROUD pewnie pokonuje bramkarza kompletując hat tricka