Dziewiętnaście lat trwa rozbrat polskich klubów z Ligą Mistrzów. Fatalną serię może przerwać Lech Poznań, który w 3. rundzie eliminacji gra u siebie z FC Basel. Szwajcarzy to jednak trudny przeciwnik, w poprzednim sezonie doszli do 1/8 finału Champions League. Rewanż za tydzień w Szwajcarii, ale na razie liczy się tylko najbliższe 90 minut. Zapraszamy na relację NA ŻYWO

Liga Mistrzów / 3. runda kwalifikacyjna
Enea Stadion / 29.07.2015
1
3

Akt. 29/07/2015, 22:40 GMT+2

22:39
To tyle w tej relacji, dzięki za uwagę. Mimo wszystko zapraszamy na tekstówkę z rewanżu za tydzień
22:39
Szkoda, bo w pierwszej połowie nie wyglądało to źle. Wszystko padło po czerwonej kartce dla Kędziory. Stracić u siebie trzy bramki... Pozamiatane.
22:37
Koniec meczu. Lech przegrywa z FC Basel 1:3 i marzenia o Lidze Mistrzów muszą jeszcze poczekać na lepsze czasy.
90+3
Asystujący Xhaka otrzymał po chwili czerwoną kartkę za atak nakładką. Wasilewski się przypomniał. Na szczęscie Trałka nie ucierpiał.
22:35
Lech ucierpiał od swojej broni, czy po kontrze. Przechwyt w środku pola, cały zespół Kolejorza był na połowie przeciwnika. Świetna asysta Xhaki, Calla wybiega sam na sam i pokonuje Burica.
90+1
GOL DLA BASEL. 1:3.
90
Lech już bez wiary, ale też pewnie fizycznie "ugotowany", bo gra w osłabieniu
87
Ostatnia zmiana w Basel. Elneny za Kuzmanovica.
85
Nie tym razem, Barry nie trafia w bramkę.
84
Ale uwaga bo rzut wolny dla Lecha. Douglas potrafi z tego zrobić pożytek
22:25
Nie chcę już skreślać Lecha, ale... wydaje się, że za rok może być okrągła rocznica 20 lat bez Ligi Mistrzów.
82
Żółta kartka dla Kadara.
79
Jeszcze zerwał się Lech, Lovrencsics ma piłkę w polu karnym, zagrywa wzdłuż bramki. Ale nie trafił w żadnego z kolegów.
22:22
A więc mamy 1:2. Znowu błędy w obronie. Douglas mógł wybić piłkę, ale skiksował. Janko wykorzystał prezent i z bliska pokonał Burica.

78
GOL DLA BASEL. NIESTETY. JANKO
75
Zmiana także w Lechu. Lovrencsics za Hamalainena. Komplet zmian u trenera Skorży.
75
Zmiana w Basel. Calla za Gashiego
22:15
Tak to niestety wygląda. @matiswiecicki "Czy tylko ja odnosze wrażenie, ze Lech więdnie z minuty na minute?
69
W międzyczasie Ceesay wszedł za Formellę, by załatać dziurę w obronie po Kędziorze.