Witamy na naszej relacji tekstowej z meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Sevillą. Będziemy również patrzeć na to, co wydarzy się na innych boiskach.

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Juventus Stadium / 30.09.2015

Akt. 30/09/2015, 22:43 GMT+2

22:43
Dziękujemy za oglądanie spotkań razem z nami. A już jutro wraca Liga Europy, którą można oglądać na kanałach Eurosportu. O 19:00 rozpocznie się transmisja z meczy Lech Poznań - FC Basel, a o 21:00 pokażemy starcie pomiędzy Celticem a Fenerbahce.

22:37
Bardzo słaby mecz w wykonaniu Sevilli. Podopieczni Emery'ego poruszali się niemrawo, ich poczynania ofensywne można dorównac do poziomu juniorów. Juventus pokazał za to doświadczenie wyniesione z zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Bohaterami dzisiejszego spotkania są Cuadrado i Dybala, którzy wprowadzali mnóstwo zamętu w szykach defensywnych rywali.
90'
Koniec meczu! Juve wygrało z Sevillą 2:0.
90'
Cristiano Ronaldo strzela swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu. Malmoe - Real 0:2. Tymczasem w Mönchengladbach Aguero dał prowadzenie dla City, wykorzystując rzut karny.
90'
Niemoc Sevilli pokazała sytuacja, kiedy to Munoz nie przyjął piłki, gdyż się poślizgnął. Cały dzisiejszy mecz Andaluzyjczyków wygląda w ten sposób.
88'
Ostatnia zmiana w Juventusie. Allegri wzmacnia defensywę. Rugani wszedł na boisko za Dybalę.
87'
Cała akcja rozpoczęła się od ataku Sevilli, ale piłkę wybili obrońcu Juve. Dotarł do niej Dybala, podał Zazie. Włoch podciągnął ją przez kilkadziesiąt metrów i w sytuacji sam na sam pokonał Rico.
87'
GOL! ZAZA! Juventus - Sevilla 2:0.
85'
Znów atakuje Juventus i po raz kolejny w głównej roli Dybala. Argentyńczyk nie dał rady jednak Kolodziejczakowi i ostatecznie Stara Dama traci piłkę.
83'
Najpierw groźna sytuacja pod bramką Rico, ale Cuadrado powstrzymali obrońcy. Następnie Sevilla próbowała ataku lewą stroną, ale jak zawsze nic z tego nie wyszło.
80'
Posypały się czerwone kartki. Otrzymali je Santiago Arias (PSV) w meczu CSKA - PSV oraz Yotun (Malmoe) w starciu Malmoe - Real Madryt.
80'
Zszedł z boiska strzelec bramki dla Juventusu. Alvaro Morata już odpoczywa, a Zaza ma ponad dziesięć minut na wykazanie się.
78'
Ostatnia zmiana w Sevilli. Na boisko wszedł Munoz, do szatni udał się Reyes, chociaż w zasadzie w ogóle z niej dzisiaj nie wyszedł. Słaby występ.
78
Sevilla zwiększyła ostrość. Najpierw większy pressing, a później faul Coke i żółta kartka.
76'
Pierwsza zmiana w Juventusie. Boisko opuścił Khedira, zastąpił go Alex Sandro.
75'
Sevilli nie wychodzą nawet kontrataki. Krychowiak niewidoczny tak samo, jak i reszta zespołu. Ciężko patrzy się na poczynania klubu z Andaluzji.
74'
Cuadrado! Potężne udzerzenie Kolumbijczyka, ale Rico znów stanął na wysokości zadania! Wynik bez zmian.
72'
Gra Sevilli wygląda tak, jakby grała w osłabieniu. W defensywie biegają za rywalami, a w ataku poruszają się jak muchy w smole.
67'
Manchester City wyrównał. Otamendi strzelcem gola. Coraz bliżej do remisu w meczu CSKA - PSV. Zespół z Moskwy miał bardzo mocną pierwszą połowę, teraz przeważa PSV. Na 3:2 strzelił Lestienne.