Witamy serdecznie na meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Asim Ferhatovic Hase / 14.07.2015
Bartosz Rainka

Akt. 14/07/2015, 22:57 GMT+2

22:57
Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami i już zapraszamy na czwartek, gdy swoje mecze w eliminacjach Ligi Europy rozegrają Legia, Jagiellonia i Śląsk. Do zaklikania.
22:56
Niech one jednak nikogo nie zmylą. To Lech piłkarsko górował w tym meczu i jego zwycięstwo w drugiej połowie ani na chwilę nie było zagrożone.
22:56
Garść stastytyk. Strzały celne: 5-3 Sarajewo, strzały niecelne: 7-4 Sarajewo, rzuty rożne: 6-5 Sarajewo.
22:54
Rewanż odbędzie się 22 lipca o godzinie 20:45.
22:54
Koniec. Lech Poznań wygrywa w Sarajewie 2:0.
92
Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.
90
Siedem minut wcześniej w identycznej sytuacji znalazł się Barbarić, ale wtedy też był ofsajd.
90
Rustemović świetnie dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, tam w świetnej sytuacji niecelny strzał oddał Puzigaća, ale sędzia liniowy pokazał spalonego.
88
Lech stara się prowadzić grę daleko od swojej bramki. Gospodarze nie są w stanie przenieść ciężaru gry pod bramkę mistrzów Polski.
84
Sarajewo coraz mocniej atakuje. Lech w tym fragmencie zbyt głęboko cofnięty.
83
Kolejna próba Hebibovicia, ale Burić znów na posterunku.
81
Ekspresowa żółta kartka Jevticia za faul na rywalu.
79
Kolejny niebezpieczny strzał Benki z dystansu, po którym piłka minęła bramkę Lecha.
78
Ostatnia zmiana Lecha. Jevtić zmienił na boisku Pawłowskiego. To był bardzo udany mecz Szymona.
73
Velkoski zmieniony przez Bekicia.
72
Strzał Duljevicia zablokowany i będzie rzut rożny.
69
Tym razem to Puzigaca faulował Kędziorę.
68
Świetny strzał Puzigacy z około 25 metrów. Całe szczęście, że minimalnie niecelny. Piłka o centymetry minęła górny róg bramki Lecha.